Connect with us

Asie

Akční Phuket i Kuala Lumpur z Prahy za 12 290 Kč

Akční Phuket i Kuala Lumpur z Prahy za 12 290 Kč

Po akční letence z Prahy do Bangkoku letecká společnost China Eastern Airlines nabízí Phuket i Kuala Lumpur. Z Prahy se tak do Thajska i Malajsie dostanete za 12 290 Kč. Letenky zahrnují různorodé termíny až do března 2020 a cena letenek zahrnuje i 23kg odbavené zavazadlo. Stačí si vybrat, která ze dvou destinací to bude, tady jsou:

Reklama

Phuket za 12 290 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 23kg ???? zář – bře

Praha1 přestupPhuket1 přestupPraha
ŠanghajŠanghaj
12 290

Kuala Lumpur za 12 290 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 23kg ???? lis – bře

Praha1 přestupKuala Lumpur1 přestupPraha
ŠanghajŠanghaj
12 290

Vyzkoušejte kartu Revolut

Znáte platební službu Revolut? S touto nejrychleji rostoucí finanční technologií v Evropě si snadno místo fyzické návštěvy banky doma otevřete aplikaci ve svém chytrém telefonu a jste jako v bance. Je jako stvořená pro cestovatele, kteří si často rozměňují finanční obnosy do jiných měn a ně vždy mají štěstí na dobrý kurz. Navíc, výběr ze všech bankomatů na světě je zdarma až do výšky 200EUR měsíčně. Je to snadné. Stáhnete si aplikaci, zaregistrujete se a k dispozici máte 29 světových měn a středové kurzy a převody. Z Revolutu můžete posílat a přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Revoluj je revoluční nová služba. Vyzkoušejte ji nyní s Pelikánem.

ZALOŽIT REVOLUT ZDARMA

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru