Connect with us

Letenky

Akční Phuket i Kuala Lumpur z Prahy za 12 290 Kč

Akční Phuket i Kuala Lumpur z Prahy za 12 290 Kč

Po akční letence z Prahy do Bangkoku letecká společnost China Eastern Airlines nabízí Phuket i Kuala Lumpur. Z Prahy se tak do Thajska i Malajsie dostanete za 12 290 Kč. Letenky zahrnují různorodé termíny až do března 2020 a cena letenek zahrnuje i 23kg odbavené zavazadlo. Stačí si vybrat, která ze dvou destinací to bude, tady jsou:

Reklama

Phuket za 12 290 Kč

✈ odlet z Prahy 🛄 23kg 📅 zář – bře

Praha 1 přestup Phuket 1 přestup Praha
Šanghaj Šanghaj
za 12 290 Rezervuj

Kuala Lumpur za 12 290 Kč

✈ odlet z Prahy 🛄 23kg 📅 lis – bře

Praha 1 přestup Kuala Lumpur 1 přestup Praha
Šanghaj Šanghaj
za 12 290 Rezervuj

Vyzkoušejte kartu Revolut

Znáte platební službu Revolut? S touto nejrychleji rostoucí finanční technologií v Evropě si snadno místo fyzické návštěvy banky doma otevřete aplikaci ve svém chytrém telefonu a jste jako v bance. Je jako stvořená pro cestovatele, kteří si často rozměňují finanční obnosy do jiných měn a ně vždy mají štěstí na dobrý kurz. Navíc, výběr ze všech bankomatů na světě je zdarma až do výšky 200EUR měsíčně. Je to snadné. Stáhnete si aplikaci, zaregistrujete se a k dispozici máte 29 světových měn a středové kurzy a převody. Z Revolutu můžete posílat a přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Revoluj je revoluční nová služba. Vyzkoušejte ji nyní s Pelikánem.

ZALOŽIT REVOLUT ZDARMA


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru