Connect with us

Letenky

Bangkok z Prahy za 11 190 Kč s termíny i na hlavní sezónu.

Bangkok z Prahy za 11 190 Kč s termíny i na hlavní sezónu.

Po skvělých cenách letenek do Bangkoku z Vídně nebo Mnichova se konečně dočkala i Praha! Letecká společnost China Eastern Airlines právě vypustila do světa akční tarif, díky kterému se do hlavního města Thajska dostanete za parádních 10 990 Kč. Po cestě vás čeká jeden přestup v Šanghaji a cena zahrnuje i velké 46kg zavazadlo (2x23kg). Pokud si s rezervací pospíšíte, stihnete ještě rezervovat i termíny na hlavní sezónu v zimě.

Reklama

Bangkok za 10 990 Kč 11 190 Kč

Aktualizace ceny 3.9.2019 (Letecká společnost navýšila cenu)

✈ odlet z Prahy ???? 2x23kg zavazadlo ???? zář – bře

Praha1 přestupBangkok1 přestupPraha
ŠanghajŠanghaj
11190

Co vidět v Bangkoku?

Bangkok je kombinací naprostých extrémů. Na jedné straně se tu setkáte s na první pohled chaotickou dopravou a križovatkami plnými smogu, na té druhé tu najdete klidné oázy klidu v podobě buddhistických chrámů. Bangkok je ideální destinací ať už na párty výlet s přáteli nebo jako vstupní bod pro obědování zbytku Thajska. Podívejte se na 7 lákadel Bangkoku, která byste si neměli nechat ujít.

Víza do Thajska

Češí cestující do Thajska na dobu 30 dní nebo kratší víza pro vstup do země nepotřebují. Ke vstupu do země vám postačí platný cestovní pas s platností alespoň 6 měsíců v době vstupu do země, případně doložení dostatečných finančních prostředů, pokud tak budete vyzváni (20000 THB na osobu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru