Connect with us

Letenky

Bangkok z Prahy za 11 190 Kč s termíny i na hlavní sezónu.

Bangkok z Prahy za 11 190 Kč s termíny i na hlavní sezónu.

Po skvělých cenách letenek do Bangkoku z Vídně nebo Mnichova se konečně dočkala i Praha! Letecká společnost China Eastern Airlines právě vypustila do světa akční tarif, díky kterému se do hlavního města Thajska dostanete za parádních 10 990 Kč. Po cestě vás čeká jeden přestup v Šanghaji a cena zahrnuje i velké 46kg zavazadlo (2x23kg). Pokud si s rezervací pospíšíte, stihnete ještě rezervovat i termíny na hlavní sezónu v zimě.

Reklama

Bangkok za 10 990 Kč 11 190 Kč

Aktualizace ceny 3.9.2019 (Letecká společnost navýšila cenu)

✈ odlet z Prahy 🛄 2x23kg zavazadlo 📅 zář – bře

Praha 1 přestup Bangkok 1 přestup Praha
Šanghaj Šanghaj
za 11190 Rezervuj

Co vidět v Bangkoku?

Bangkok je kombinací naprostých extrémů. Na jedné straně se tu setkáte s na první pohled chaotickou dopravou a križovatkami plnými smogu, na té druhé tu najdete klidné oázy klidu v podobě buddhistických chrámů. Bangkok je ideální destinací ať už na párty výlet s přáteli nebo jako vstupní bod pro obědování zbytku Thajska. Podívejte se na 7 lákadel Bangkoku, která byste si neměli nechat ujít.

Víza do Thajska

Češí cestující do Thajska na dobu 30 dní nebo kratší víza pro vstup do země nepotřebují. Ke vstupu do země vám postačí platný cestovní pas s platností alespoň 6 měsíců v době vstupu do země, případně doložení dostatečných finančních prostředů, pokud tak budete vyzváni (20000 THB na osobu).


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru