Connect with us
Poušť Wadi Rum během západu slunce.

Dovolené

NABÍDKA DNE: 4denní okruh Jordánskem od 13 890 Kč

NABÍDKA DNE: 4denní okruh Jordánskem od 13 890 Kč

Skoro všichni naši kolegové už tenhle okruh absolvovali a říkali, že dobrý! Tak jsme ho chtěli představit i vám, abyste taky měli možnost zažít tuhle opravdu jedinečnou zemi. Užijete si zde léčivé vody Mrtvého moře, pouštní krajinu Wadi Rum, která připomíná povrch Marsu, a v neposlední řadě i uhrančivé skalní město Petra. První dvě noci vám pohodlí zajistí tří a čtyřhvězdičkové hotely, a tu poslední absolvujete v tradičním beduínském kempu, kde se vám postarají o zábavu i chutnou večeři.

Reklama

To nejkrásnější z Jordánska za 4 dny

  • KAM? Mrtvé moře, Wadi Musa, Wadi Rum, Jordánsko
  • KDY? 07.-10.12.2019
  • ODKUD? Praha, Letiště Václava Havla
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, jednovstupové vízum, 1 noc s polopenzí v 4* hotelu u Mrtvého moře, 1 noc se snídaní v 3* hotelu ve Wadi Musa, 1 noc s polopenzí v tradičním beduínském stanu, všechny transfery podle programu, vstupné do Petry, tradiční jordánský oběd formou bufetu, dvouhodinová jízda jeepem po poušti Wadi Rum.

Co nabízí Jordánsko?

Vydejte se s námi prozkoumat Jordánsko, rozmanitou zemi na Blízkém východě. Hned po příletu na místo zjistíte, že jste se ocitli na docela jiném, tak nějak klidnějším, místě. Přečtěte si cestopis o Jordánsku a ihned nabudete představu o zážitcích, které vás čekají.

Klikněte pro komentář
Nahoru