Connect with us
Poušť Wadi Rum během západu slunce.

Dovolené

NABÍDKA DNE: 4denní okruh Jordánskem od 13 890 Kč

NABÍDKA DNE: 4denní okruh Jordánskem od 13 890 Kč

Skoro všichni naši kolegové už tenhle okruh absolvovali a říkali, že dobrý! Tak jsme ho chtěli představit i vám, abyste taky měli možnost zažít tuhle opravdu jedinečnou zemi. Užijete si zde léčivé vody Mrtvého moře, pouštní krajinu Wadi Rum, která připomíná povrch Marsu, a v neposlední řadě i uhrančivé skalní město Petra. První dvě noci vám pohodlí zajistí tří a čtyřhvězdičkové hotely, a tu poslední absolvujete v tradičním beduínském kempu, kde se vám postarají o zábavu i chutnou večeři.

Reklama

To nejkrásnější z Jordánska za 4 dny

  • KAM? Mrtvé moře, Wadi Musa, Wadi Rum, Jordánsko
  • KDY? 07.-10.12.2019
  • ODKUD? Praha, Letiště Václava Havla
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, jednovstupové vízum, 1 noc s polopenzí v 4* hotelu u Mrtvého moře, 1 noc se snídaní v 3* hotelu ve Wadi Musa, 1 noc s polopenzí v tradičním beduínském stanu, všechny transfery podle programu, vstupné do Petry, tradiční jordánský oběd formou bufetu, dvouhodinová jízda jeepem po poušti Wadi Rum.

Co nabízí Jordánsko?

Vydejte se s námi prozkoumat Jordánsko, rozmanitou zemi na Blízkém východě. Hned po příletu na místo zjistíte, že jste se ocitli na docela jiném, tak nějak klidnějším, místě. Přečtěte si cestopis o Jordánsku a ihned nabudete představu o zážitcích, které vás čekají.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.3/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Cestování je láska, to Lenka ví už dlouho. Hlavu jí zamotalo Slovinsko, Japonsko, Austrálie, Jihovýchodní Asie, ale i Spojené státy americké, které procestovala křížem krážem. Při první příležitosti v práci žadoní o další dovolenou, protože s oblibou tvrdí, že cestování lidem otevírá oči. A není nic krásnějšího než objevovat, že existuje i svět mimo naši komfortní zónu.

Nahoru