Connect with us
Phuket

Asie

Na pláže Phuketu s open-jaw letenkami z Prahy nebo Krakova od 13 790 Kč

Na pláže Phuketu s open-jaw letenkami z Prahy nebo Krakova od 13 790 Kč

Thajský Phuket je jednou z nejnavštěvovanějších oblastí jihovýchodní Asie, ale nenech se odradit – stále si zachovává svůj šarm, nádherné pláže a krásné azurové moře. Phuket zkrátka nikoho nezklame. Objev ho díky akčním open-jaw letenkám z Prahy nebo Krakova.

Reklama

Open-jaw letenky na Phuket

 • Odkud? Z Prahy (s příletem do Salcburku nebo Budapešti) nebo z Krakova (přílet do Prahy)
 • S kým? Letecké společnosti Lufthansa CityLine/Lufthansa a Oman Air
 • Kdy? Září – duben 2024
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo a 30kg odbavené zavazadlo
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Phuket

Co vidět a zažít na Phuketu?

 • To, že je Phuket zejména o nádherných plážích, je asi jasné. Vyraz třeba na oblíbenou Freedom Beach, Banana Beach, Kata Beach a další.
 • Unikátním místem je také záliv Phang Nga, který si nejlépe vychutnáš z kánoe. Čekají tě úchvatné skalní útvary a jeskyně.
 • Nevynechej ani staré město Phuketu. Skvěle se tady dá najíst a nakoupit suvenýry.
 • Na horu Nakkerd se zajdi podívat na monumentální sochu Velkého Buddhy.
 • Za vidění stojí rovněž chrám Wat Chalong, který patří mezi nejznámější buddhistické chrámy vůbec.

Podmínky vstupu do Thajska a návrat do Česka

Thajsko zrušilo s platností od října 2022 všechna vstupní nařízení související s COVID-19. Cestující tak již při vstupu do země nemusí předkládat potvrzení o očkování či negativní PCR/antigenní test. Co se týče návratu ze zahraničí zpět do České republiky, od 9. dubna je bez omezení.

Phuket

Staré město Phuket, Thajsko

Phuket a levné ubytování

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru