Connect with us
Phuket

Asie

Phuket z Vídně v akci za 15 790 Kč! Rezervuj letenky s Turkish Airlines v předstihu

Phuket z Vídně v akci za 15 790 Kč! Rezervuj letenky s Turkish Airlines v předstihu

Thajský Phuket je jednou z nejnavštěvovanějších oblastí jihovýchodní Asie, ale nenech se odradit – stále si zachovává svůj šarm, nádherné pláže a krásné azurové moře. Phuket zkrátka nikoho nezklame. Objev ho díky akčním letenkám z Vídně! Aerolinky Turkish Airlines pro tebe mají výhodné spojení zahrnující špičkový servis, krátké přestupy a zavazadlo do podpalubí (nabídka platí jen do 30. listopadu 2023 včetně nebo do vyprodání).

Reklama

Akční letenky na Phuket

 • Odkud? Z Vídně s přestupem v Istanbulu
 • S kým? Letecká společnost Turkish Airlines
 • Kdy? Květen – říjen 2024
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2 příruční zavazadla (8kg a 4kg) a 30kg odbavené zavazadlo

Phuket

Co vidět a zažít na Phuketu?

 • To, že je Phuket zejména o nádherných plážích, je asi jasné. Vyraz třeba na oblíbenou Freedom Beach, Banana Beach, Kata Beach a další.
 • Unikátním místem je také záliv Phang Nga, který si nejlépe vychutnáš z kánoe. Čekají tě úchvatné skalní útvary a jeskyně.
 • Nevynechej ani staré město Phuketu. Skvěle se tady dá najíst a nakoupit suvenýry.
 • Na horu Nakkerd se zajdi podívat na monumentální sochu Velkého Buddhy.
 • Za vidění stojí rovněž chrám Wat Chalong, který patří mezi nejznámější buddhistické chrámy vůbec.

Podmínky vstupu do Thajska

Thajsko zrušilo všechna vstupní nařízení související s covid-19 již v říjnu 2022.

Staré město Phuket, Thajsko

Phuket a levné ubytování

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Proč létat právě s Turkish Airlines?

Dopravce nabízí i v ekonomické třídě neobyčejný komfort a zajímavý servis. Sedadla cestujících figurují 6palcovým (15cm) sklonem, opěrkou hlavy a nohou, šířkou více než 19 palců a pevným 31cm (79cm) prostorem na nohy. Ten je doplněn 12palcovým multimediálním displejem nabitým hodinami filmů, hudby a TV a nabíjecím zařízením pro elektronická zařízení na každém sedadle.

Turkish Airlines jsou pro mnohé cestovatele nejlepšími aerolinkami na krátké i dlouhé vzdálenosti. Kvalitu jejich ekonomické třídy dokonce ocenili i v prestižní anketě World Travel AwardsTurecké aerolinie získaly prvenství v kategorii Nejlepší letecká společnost v Evropě za rok 2023, mimo to si odlesly další tři ceny.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru