Connect with us
Panama

Amerika

Panama z Německa od 8 590 Kč v termínech i na hlavní sezónu

Panama z Německa od 8 590 Kč v termínech i na hlavní sezónu

Panama je směsí španělské kultury, tropických pralesů a karibského temperamentu. Samotné Panama City ti ovšem mimo příjemných teplot nabídne procházku po pobřeží Panamského zálivu, vysoké palmy, ještě vyšší mrakodrapy a nezapomenutelné západy slunce. Namiř si to sem s akčními letenkami z Německa od 8 590 Kč. Cestou tě čeká jeden přestup ve Frankfurtu a vybíráš i z termínů na hlavní sezónu.

Reklama
  • Odkud? Z Norimberku, Drážďan nebo Berlína
  • S kým? Letecké společnosti Lufthansa/Eurowings Discover
  • Kdy? Listopad 2022 – březen 2023
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Inspiruj se našimi cestopisy

Panama City

Podmínky vstupu do Panamy a návrat zpět do ČR

Panama od cestujících vyžaduje vyplnění formuláře a předložení potvrzení o plném očkování (v digitální či tištěné podobě potvrzující absolvování úplného očkovacího schématu). Neočkovaní a částečně očkovaní mohou místo důkazu o očkování předložit negativní výsledek antigenního/PCR testu (ne staršího 72 hodin).

Návrat ze zahraničí zpět do Česka je od 9. dubna 2022 zcela bez omezení.

Panama

Panama a cestovní doklady

Pro cestu potřebuješ jen platný cestovní pas, alespoň 6 měsíců po návratu ze země – tedy pokud tvá návštěva nepřesáhne 90 dní.

Panama a levné ubytování

Hledáš výhodné ubytování? Ubytovat se můžeš přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže rozhodně budeš mít z čeho vybírat.

Panama

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru