Connect with us
ČSA letadlo

Novinky

ČSA v říjnu spustí přímé lety mezi Prahou a Jerevanem

ČSA v říjnu spustí přímé lety mezi Prahou a Jerevanem

Za dechberoucí přírodou, krásnými horami a nespočtem působivých památek se nově dostaneš přímým letem z Prahy na palubě Českých aerolinií. Poté, co nízkonákladová letecká společnost Wizz Air, oznámila pozastavení trasy Praha – Jerevan (poslední let proběhne 15. září 2023), využily příležitost právě aerolinky ČSA. Ty začnou do arménské metropole létat od 2. října 2023.

Reklama

Český národní dopravce bude létat mezi pražským letištěm a Jerevanem dvakrát týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek. V případě obou dnů proběhne odlet z Prahy v brzkých ranních hodinách, konkrétně v 1:45. V Arménii pak letadlo přistane v 7:20. Zpět z Jerevanu poletíš v 8:05 a v Praze budeš v 10:15. Uvedené časy zahrnují časový posun a odpovídají místnímu času v destinaci. Samotná délka letu se pohybuje kolem čtyř hodin.

Arménie

Letenky je možné rezervovat již nyní i přes Pelikána. Cena 10 390 Kč zahrnuje termíny až do března a 8kg příruční zavazadlo (55 x 45 x 25 cm).

Nová linka z Prahy do Jerevanu s ČSA

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru