Connect with us

Letenky

New York z Berlína za akčních 7 590 Kč!

New York z Berlína za akčních 7 590 Kč!

Letět na několik dní do New Yorku nikdy nebylo snazší! Stačí se podívat na aktuální ceny zpátečních letenek. Konkrétně se ale zaměříme na zpáteční let z Berlína, který lze nyní koupit za 7 590 Kč. Letíš s příručním zavazadlem, po cestě tě čeká jeden krátký přestup v Madridu po cestě tam a v Londýně na cestě zpět. Na výběr jsou termíny od září 2018 až po leden 2019.

Reklama

New York za 7 590 Kč

✈ odlet z Berlína ???? příruční zavazadlo ???? září 2018 – leden 2019

REZERVOVAT LETENKU

Co zažít v New Yorku

New York je přesně tím místem, ve kterém nebudeš vědět, kam skočit dřív nebo co dřív ochutnat. Abychom ti to celé usnadnili, sepsali jsme pro tebe 9 věcí, které stojí za to v New Yorku zažít.

Potřebuju do New Yorku víza?

Pro cestu do Spojených států čeští občané víza nepotřebují. Stačí si vyřídit elektronickou registraci ESTA. Stojí $14 a její platnost je 2 roky.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru