Connect with us

Tipy

Multicity letenky od Pelikána: Utraťte méně a poznejte více díky travel designérům

Multicity letenky od Pelikána: Utraťte méně a poznejte více díky travel designérům

Kolem světa či po Francii? Anebo kolem světa se zastávkou v Paříži? A co takhle po Francii se zastávkou v Alžírsku? S multicity letenkami od travel designérů cestovní kanceláře Pelikán už záleží jen na vaší představivosti, možnostech a flexibilitě.

Jedním z nejnovějších trendů v letecké dopravě je kombinace vícero aerolinek, ve snaze dostat se do co nejvzdálenějších destinací za co nejvýhodnějších podmínek. Hovoříme například o spojení nízkonákladových společností a tradičních dopravců na jedné letence, které ale nenabízí žádný vyhledávač či cestovní kancelář. Pokud však obětujete několik hodin až dní svého drahocenného času a proklikáte se množstvím webových stránek, určitě narazíte na něco zajímavého. Pokud je pro vás ale váš čas vzácný, nechte to na nás. Rádi vám s tím pomůžeme.

Vaše preference, naše vědomosti

Zatímco si svou cestu jen představujete a přemýšlíte nad prvními otázkami, naši travel designéři už znají správné odpovědi. Kdy? Kam? S kým? Na jak dlouho? Za kolik? To vše záleží na vašich cestovatelských preferencích, financích a časových možnostech. Stačí si vybrat z naší široké nabídky nejoblíbenějších multicity letenek. Anebo nám prozraďte vaše sny a my najdeme možnosti, které budou šité na míru jen a jen pro vás. Stačí vyplnit krátký formulář a jdeme na to.

Naši travel designéři jsou to nejlepší, co doma máme. Každodenní praxe potvrzuje, že jejich dlouholeté zkušenosti z oblasti letecké dopravy nenahradí žádný algoritmus ani robot. Umí kombinovat letenky přes svátky, kdy jsou většinou dražší. Umí předpovídat, kdy budou letenky nejlevnější a také to, že ne vždy to nejlevnější je i nejvýhodnější. Kdo by taky chtěl trávit noc v letištní hale. Klidně se jich zeptejte na počasí, suvenýry nebo na tajný tip travel designéra.

Ochotně poradí s přestupem na jiný let, případně i s tím, kterou řadu si máte při check-inu zvolit, abyste byli odbaveni co nejrychleji. Vědí, že každá letecká společnost může mít jiné podmínky přepravy zavazadel. A věděli jste, že někdy vám den navíc v některé destinaci ušetří stovky eur, protože dřívější lety z ní jsou téměř vyprodané? Jednoduše řečeno, vědí toho vážně hodně a své zkušenosti vám velmi rádi přibalí na vaši cestu snů.

Stockholm, Londýn, Sydney či Manila

Mezi nejoblíbenější destinace multicity letenek patří Azorské ostrovy, Srí Lanka, Maledivy a Severní Amerika. Případně cesta kolem světa se zastávkami v Londýně, San Franciscu, Honolulu, Sydney, Manile, Bangkoku a Oslu. Za kolik? To záleží. Ale často méně, než byste si mysleli. A to samé se týká i kombinace letů s exkluzivním servisem v business třídě, kterou často vyhledávají zejména páry.

Při cestách s Pelikánem si opravdu můžete bezstarostně užívat a myslet jen na to příjemné. Pokud vám ve výjimečných situacích aerolinka některý z letů změní nebo dokonce zruší, naši travel designéři vás v tom nenechají. Leteckou společnost vaším jménem kontaktují a situaci budou řešit, když vy budete odpočívat a vytvářet si vzpomínky.

Utraťte méně, poznejte více

Cestování už dávno není jen o jednom rezortu a jedné pláži. Cestu okolo světa zvládnete rychleji než za 80 dní a nemusíte ani léta šetřit na balón s Julesem Vernem. S dobrou knihou, přáteli či radami od našich travel designérů můžete navíc procestovat pořádný kus světa opravdu pohodlně. U nás v Pelikánovi si ještě navíc můžete být jistí, že vám naši travel designéři vždy poradí, že se pro vás vždy budou snažit najít to nejvýhodnější řešení a že společně s vámi zvládnou každou nečekanou situaci. Stručně řečeno, utraťte méně, poznejte více.

Klikněte pro komentář
Nahoru