Connect with us

Amerika

New York a Los Angeles od skvělých 9 290 Kč! (přímé lety+TOP sezóna)

Jaké jsou ty nejoblíbenější destinace ve Spojených státech? Bezpochyby vertikální New York s ikonickou Sochou svobody, a rozpálené Los Angeles, kde zažiješ prvotřídní surfování i další plážové radovánky. Teď přichází ta pravá chvíle přemýšlet o návštěvě těchto dvou cestovatelských favoritů. S letenkami z Vídně se totiž do New Yorku dostaneš za neuvěřitelných 9 290Kč a do Los Angeles za 9 590 Kč! V ceně máš příruční zavazadlo (dohromady 10 kg) a letíš bez jediného přestupu, takže na místě budeš opravdu rychle. Třešničkou na dortu jsou termíny odletů. Do obou metropolí totiž můžeš za tuto cenu letět i v hlavní sezóně. Není na co čekat. Rezervuj letenky dřív, než ceny zmizí.

Reklama

Lety operuje letecká společnost Austrian Airlines:

Vídeň – New York – Vídeň

📅 září 2018 – červen 2019

🛄 příruční zavazadlo

REZERVUJ ZA 9 290 Kč

Vídeň – Los Angeles – Vídeň

📅 srpen 2018 – červen 2019

🛄 příruční zavazadlo

REZERVUJ ZA 9 990 Kč


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru