Connect with us

Amerika

New York a Los Angeles od skvělých 9 290 Kč! (přímé lety+TOP sezóna)

Jaké jsou ty nejoblíbenější destinace ve Spojených státech? Bezpochyby vertikální New York s ikonickou Sochou svobody, a rozpálené Los Angeles, kde zažiješ prvotřídní surfování i další plážové radovánky. Teď přichází ta pravá chvíle přemýšlet o návštěvě těchto dvou cestovatelských favoritů. S letenkami z Vídně se totiž do New Yorku dostaneš za neuvěřitelných 9 290Kč a do Los Angeles za 9 590 Kč! V ceně máš příruční zavazadlo (dohromady 10 kg) a letíš bez jediného přestupu, takže na místě budeš opravdu rychle. Třešničkou na dortu jsou termíny odletů. Do obou metropolí totiž můžeš za tuto cenu letět i v hlavní sezóně. Není na co čekat. Rezervuj letenky dřív, než ceny zmizí.

Reklama

Lety operuje letecká společnost Austrian Airlines:

Vídeň – New York – Vídeň

???? září 2018 – červen 2019

???? příruční zavazadlo

REZERVUJ ZA 9 290 Kč

Vídeň – Los Angeles – Vídeň

???? srpen 2018 – červen 2019

???? příruční zavazadlo

REZERVUJ ZA 9 990 Kč

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.7/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru