Connect with us
Air China

Asie

Levné Thajsko je zpět! Leť z Vídně do Bangkoku s Air China za 13 390 Kč

Levné Thajsko je zpět! Leť z Vídně do Bangkoku s Air China za 13 390 Kč

Oblíbené aerolinky českých turistů se vrací do Vídně v plné síle a s výbornými cenami. Letecká společnost Air China bude nově opět létat třikrát týdně z Vídně a nabídne levná a populární spojení přes Peking do Asie. Ještě jsme se z té zprávy nestihli ani vzpamatovat a už je v nabídce Bangkok za 13 390 Kč, což je pro letošní sezónu naprosto nejvýhodnější nabídka. Samozřejmostí je 23kg odbavené zavazadlo a palubní servis.

Reklama

Akční letenky do Bangkoku s Air China

 • Odkud? Z Vídně (jeden přestup v Pekingu)
 • S kým? Letecká společnost Air China
 • Kdy? Akční termíny na květen a červen a od září do října
 • Příklad? Termín 9. – 19. květen 2023 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 5kg příruční zavazadlo, 23kg zavazadlo do podpalubí
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Air China

Co znamená návrat Air China pro Čechy?

Znamená to, že opět můžeme cestovat přes Peking dál do oblíbených destinací jihovýchodní Asie. Co se týče leteckého tranzitu přes Čínu, je povolen bez omezení. Informaci nám potvrdily aerolinky Air China i Velvyslanectví Čínské lidové republiky. Podmínky tranzitu každopádně doporučujeme před cestou ověřit ještě u konkrétní letecké společnosti.

Air China

Jak se létá s Air China?

Je to standard a tedy velmi dobrý poměr cena vs. kvalita. Každý pasažér má vlastní multimediální zábavní systém, ergonomické sedadlo, během letu se podává hlavní jídlo i nápoje a v ceně letenky je zahrnuto rovněž 23kg odbavené zavazadlo.

Letecká společnost byla oficiálně založena v roce 1988. Air China je evidována jako národní společnost Číny se sídlem v Pekingu a od roku 2007 je členem aliance leteckých přepravců Star Alliance. Dopravce je jednou z mála čínských leteckých společností, které létají do destinací v Asii, Austrálii, Evropě, Severní a Jižní Americe. Na logu letecké společnosti je zobrazen ohnivý pták Fénix, po kterém je pojmenován také mílový program aerolinek PhoenixMiles.

Air China

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru