Connect with us
Dublin

Citybreaky

POBYT DNE: Dublin s ochutnávkou piva a whisky od 14 540 Kč

POBYT DNE: Dublin s ochutnávkou piva a whisky od 14 540 Kč

Na 17. březen pravidelně připadá Den svatého Patrika, patrona Irska. Proto jsme pro tebe připravili peckovní pobyt v Dublinu. Budeš mít dostatek času si užít město se vším všudy, od památek včetně Katedrály svatého Patrika až po gastro zážitky. Jeden takový zážitek už máš dokonce v ceně – zavítáš na prohlídku do společností Jameson Irish Whiskey a Giunness, kde ti bude k dispozici anglicky hovořící průvodce. A aby toho nebylo málo, součástí je rovněž ochutnávka.

Reklama
 • KAM? Hampton by Hilton Dublin City Centre***, Dublin, Irsko
 • KDY? Květen – září 2023
 • NEJVÝHODNĚJŠÍ TERMÍN? 5. – 8. září 2023
 • ODKUD? Přímým letem z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka, 3 noci v hotelu v centru města, snídaně, prohlídka zařízení dvou nejznámějších irských nápojů s průvodcem (anglicky hovořícím) spojená s ochutnávkou piva Guinness a Jameson Irish Whiskey
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,6 z 10 (booking)

pobyt v Dublinu

Hampton by Hilton Dublin City Centre

Hampton by Hilton Dublin City Centre

Hampton by Hilton Dublin City Centre

Podmínky vstupu do Irska

Stačí ti občanský průkaz nebo cestovní pas. Co se týče vstupních omezení souvisejících s koronavirem, všechna byla zrušena a do Irska cestujeme jako před pandemií.

Hampton by Hilton Dublin City Centre

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru