Connect with us

Cestopisy

Multicity letenky: návod, jak rezervovat ty nejlepší kombinace

Zažít během jedné cesty hned několik nádherných destinací? Tak zní jeden z nejnovějších trendů v cestování pod názvem Multicity letenky. Trik je v tom, že umíte šikovně nakombinovat letecké společnosti, znáte podmínky přepravy a máte cestovatelský instinkt, díky kterému neutratíte na letenkách desítky tisíc korun a přece procestujete ty nejkrásnější a nejzajímavější místa na světě. Jestli ale nemáte čas každý den sledovat nabídku, nebo netušíte, jak nejvýhodněji propojit vytoužené destinace, případně se zkrátka nevyznáte, nevěšte hlavu. Letenkoví specialisté z Pelikan.cz spustili novou službu pro všechny milovníky cestování.

Reklama

Multicity kombinace již mají vlastní sekci, která je pravidelně aktualizována a vy si z ní můžete vybrat z těch nejlevnějších, nejšílenějších i nejlepších možností. Zvolte konkrétní kombinace, vyplňte krátký dotazník (počet osob, destinace, termín, atd.) a je to! Dostanete nabídku šitou na míru a garantovanou nejnižší cenu. Specialisté vám to celé vypelikánují přesně tak, jak si sami představujete.

 

Vy tak během jedné dovolené můžete zažít klidnou dovolenou na pláži, ochutnat nejrušnější metropole světa, šplhat na nejvyšší hory naší planety, nebo se jen tak s batohem na zádech toulat neznámou krajinou.

TOP aerolinky, lákavé kombinace

To není vše! Z našich končin (Praha, Vídeň, Budapešť) je možné cestovat velmi pohodlně a to se špičkovými aerolinkami i do těch nejvzdálenějších koutů Asie, obou Amerik, Afriky i Austrálie a to všechno šikovně a s jedním přestupem v takových oblibených destinacích jakými jsou Dubaj nebo Dauhá. Výhodou je to, že si ve většině případů můžete sami říct, kolik dní chcete zůstat v té či oné destinaci.

Většina Multicity kombinací zahrnuje 2-3 destinace, ale klidně můžete zvolit i kombinace o 7 nebo 10 destinacích. Mezi ty nejoblíbenější dosud patří kombinace jako: Praha/ Vídeň/Budapešť – Stockholm – Reykjavík – Toronto – New York – Kodaň – Praha/Vídeň/Budapešť, případně kompletní cesta kolem světa: Praha/Vídeň/Budapešť – Londýn – San Francisco – Honolulu – Sydney – Manila – Bangkok – Oslo – Praha/Vídeň/Budapešť. Vše to přitom stojí méně, než byste čekali. Z každého koutu světa najdete v nabídce něco, co vás osloví. Podívejte se na aktuální nabídku. Takto vypadalo 10 nejoblíbenějších Multicity kombinací doposud.

Případně potíže vyřeší za vás

To všechno má jednu velkou výhodu, kterou v takovém měřítku nenajdete u žádného jiného prodejce letenek. V případě zrušení, zpoždění, přesměrování letu vám Pelikán zabezpečí prostřednictvím partnera specializujícího se na práva cestujících v letecké dopravě asistenci a servis při získávání odškodného podle nařízení (ES) č. 261/2004 až do výšky €600 za každého cestujícího. Při nezískání odškodného neplatíte žádné poplatky, protože v takové chvíli je služba poskytnuta bez nároku na zpracovatelský poplatek. Zpracovatelský poplatek ve výši 20 % z odškodného je z celkové vymožené sumy odečten jen v případě jeho získání.

Služby jsou určeny pro všechny ty, kteří měli se svým letem potíže, a to zejména v případech zpoždění, zrušení, nebo přesměrování letu, zpožděného navazujícího letu, zamítnutí nástupu do letadla a snížení přepravní třídy. APRA stejně tak řeší případy ztráty, poškození, nebo zpoždění zavazadla. S takovou službou vždy jen získáte.

Nemůžete si z nabídky vybrat?

Stačí vyplnit krátký formulář, ve kterém si krok za krokem vyberete jen to, co sami potřebujete a Pelikáni vám připraví Multicity nabídku na míru, přesně podle vašich představ.

PŘEJÍT NA MULTICITY LETENKY

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.6/5 - (7 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru