Connect with us

Dovolené

MIGULÁŠ: Nejlepší letní first moment dovolené v jednom kotli už od 5 990 Kč!

MIGULÁŠ: Nejlepší letní first moment dovolené v jednom kotli už od 5 990 Kč!

Naše Mikulášská (tedy vlastně Migulášská!) nadílka ti vyrazí dech ještě na celý příští rok! Naše slevy na FIRST MOMENT pobyty ti totiž ušetří z ceny tvojí letní dovolené pěkných pár tisíc!

Reklama

Namíchali jsme ti celý (Mi)guláš z našich dovolených – třeba na řeckém Santorini, na Kypru, Ischii a mnoha dalších lákavých destinacích. U všech dovolených je samozřejmostí zpáteční letenka z Prahy, Bratislavy nebo Vídně, (alespoň) snídaně v ceně dovolené,a transfer do hotelu a zpět na letiště (kromě santorinského pobytu). A někde získáš i příjemné benefity, jako například pronájem auta v ceně pobytu. Podívej se na celou nabídku a vše se dozvíš!

Kup dovolenou třeba…

… na Santorini!

Řecko je prostě omamné. Specifická hornatá krajina, skvělé jídlo, nádherná hudba, olivy, moře a mnoho dalšího. A ostrov Santorini je jedním z nejromantičtějších míst, vyhledávané nejen novomanželi a mileneckými páry. Jeho skalnaté pobřeží zdobí ikonické bílé budovy s kopulovitými střechami, a to vše dokreslují tamní západy slunce. A nyní si můžete dopřát příjemnou dovolenou za ještě příjemnější cenu. 

… na Mallorce!

Mallorcu si mnozí spojujeme zejména s bílými písečnými plážemi a tyrkysovým mořem. Jedná se o oblíbenou destinací španělské královské rodiny a cestovatelský portál TripAdvisor ji nedávno označil za druhý nejoblíbenější ostrov v Evropě. Mallorca však nabízí mnohem víc než jen úchvatné pláže. Obdivovat tu můžete i katedrálu Le Seu s jedněmi z největších vitrážových oken na světě, pohoří Serra de Tramuntana dlouhé skoro 90 km, které je uvedeno na seznamu světového dědictví UNESCO a milovníci zábavy i jeden z nejznámějších zábavních parků v Evropě – Jungle Park.

Pláž Cola Comtessa

… na řeckém Mykonosu!

Malebný ostrov Mykonos nabízí z Řecka jen to nejlepší – fantastické moře, úžasné pláže a krásné úzké uličky jako stvořené pro večerní procházky. Najdete tu taky proslavenou zátoku Ftelia, kterou znají hlavně milovníci windsurfingu a zároveň se jen odtud dostanete na ostrov Délos se známou Lví terasou. Víme, že se může zdát, že na uvažování o letní dovolené může být brzo, ale tyto ceny už se jen tak opakovat nebudou!

Větrné mlýny na Mykonosu

.. na Ischii!

Na Ischii můžete s klidem jezdit po celý rok! Sopečný ostrov ležící v Neapolském zálivu si vás získá středomořským podnebím, celoročně zelenou bujnou vegetací, místními léčivými termálními prameny, průzračným mořem a v neposlední řadě i ochotou a přátelstvím místních lidí.

… na Kypru!

Kypr – třetí největší ostrov Středozemního moře, legendární místo zrození bohyně krásy a lásky Afrodité, a oblast, kde se domluvíte anglicky téměř všude bez problémů. Během dovolené na Kypru potkáte velmi laskavé lidi, ochutnáte nejlepší halloumi sýr na světě a příroda vás bude okouzlovat na každém kroku. Jako svou destinaci na dovolenou si tento zelený poklad vybírá čím dál tím víc turistů, takže pokud máte v plánu ho zažít ještě bez návalů, letos je k tomu ideální příležitost. Už v květnu dosahují teploty minimálně 26 stupňů, v září a říjnu si drží příjemných 27-30 stupňů, což je na koupání v zahřátém moři ideální. A když už jsme u toho moře – na krásnou pláž narazíte prakticky všude, ale například i na starověké a antické památky.

… na Sicílii!

Je krásná, a ani přes dlouhou a obsáhlou historii není unavená a stále má co nabídnout. Dá vám všechno, co chcete už na začátku vaší idylky a přece vaši zvědavost neuspokojí a neustále se k ní budete chtít vracet. A je k čemu! Jistě znáte sopku Etnu, největší aktivní evropskou sopku, a určitě vám učarují i nádherné pláže a staleté památky. A pozor, i když se jedná o součást Itálie, je Sicílie autonomním územím, kde mají i své hlavní město Palermo, jehož návštěvy rozhodně nebudete litovat.

… na Sardinii!

Když navštívíte Sardínii, tamní obyvatelé vás budou vítat slovy: „Právě jste navštívili nejkrásnější místo na světě.“ Řeknete si: tak určitě, to může říct každý… Na Sardinii to opravdu každý říct může a až vy uvidíme krásné bílé písčité pláže, možná i vy si v hlavě pronese tuto větu. Pro milovníky koupání je jako dělaná, protože se zde nachází mnohé, z těch nejkrásnějších italských pláží vůbec.

… na Korfu!

Díky jeho klimatu tu rostou olivovníky, citrusy, palmy, orchideje a různé další rostliny. Není tedy divu, že je znám jako nejzelenější řecký ostrov. Pláže nabízí jak písčité, tak kamenité a na koupání je ideální východní pobřeží – vody jsou tu klidné. A nezapomeňte navštívit hlavní město Kerkyru, jehož historická část je zapsána i v seznamu UNESCO.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru