Connect with us

Amerika

Miami z Prahy ještě v hlavní sezóně od 7 511 Kč!

Miami z Prahy ještě v hlavní sezóně od 7 511 Kč!

Zažij ruch velkoměsta ve slunném Miami plném písečných pláží! Teď si můžeš asi nejznámější město státu Florida dopřát za fajnovou cenu. S příručním zavazadlem tě letenka vyjde na 7 511 Kč, poletíš se 2 přestupy v Barceloně a Madridu. A to nejlepší na konec…termíny jsou únor / březen, takže si Miami vychutnáš klidně i v hlavní sezóně s perfektním počasím.

Reklama
  • Odkud? Z Prahy
  • S kým? Letecké společnosti Ryanair, Iberia, Finnair
  • Kdy? Únor – březen 2020
  • Termín? 18. února – 4. března 2020
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, odbavené za příplatek
  • NEPŘEHLÉDNI ani naše
Praha2 přestupyMiami2 přestupyPraha
BCN, MADBCN, MAD
7 511

Co dělat a zažít?

A co doklady?

Při cestě do USA potřebuješ autorizaci ESTA (zde najdeš článek, jak jej získat krok za krokem). A pochopitelně i cestovní pas, platný alespoň 6 měsíců po odletu ze země.

Naše tipy

Levné ubytování: Booking s Pelikánem

Levné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí, zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získášRevolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Slavný bulvár Ocean Drive, Miami.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru