Connect with us
Miami

Amerika

Vzhůru na Floridu! Miami z Mnichova máš nyní za 9 990 Kč

Vzhůru na Floridu! Miami z Mnichova máš nyní za 9 990 Kč

Prosluněný ráj v jihovýchodním cípu USA, i tak by se dala popsat Florida. Poznej destinaci, která láká jak Američany, tak turisty z celého světa na pláže, palmy či noční kluby, ale rovněž na rozmanitou faunu a flóru, nádherná jezera nebo Disneyland. Ideálním výchozím bodem bude Miami, které samo o sobě stojí za vidění. Chyť letenky z Mnichova za 9 990 Kč.

Reklama

Akční Miami z Mnichova

 • Odkud? Z Mnichova
 • S kým? Letecká společnost American Airlines
 • Kdy? Únor – duben
 • Termín? Příklad 17. – 26. březen 2023 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2 příruční zavazadla

Miami – co dělat a zažít?

 • Pro inspiraci si přečti naše tipy, co v Miami nevynechat.
 • Nachází se zde i netradiční podmořský hřbitov, stylizovaný do bájné Atlantidy!
 • I když se tamní život od 90. let zklidnil, stále má Miami punc města, které žije hlavně v noci. Noční život a kulturní vyžití jsou tu opravdu bohaté. A i když už asi nepotkáš v každém baru celebritu, určitě téměř v každém najdeš taneční parket. Takže pokud míříš za tancem a hudbou, najdeš vyžití v mnoha podnicích.
 • Jistě nevynechej ani návštěvu ikonické pláže South Beach, jedné z nejlepších tamních pláží, a na Floridě vůbec. Je pověstná svými hotelovými komplexy.
 • A co se jejího okolí týče, už promenáda Ocean Drive je plná restaurací, kaváren, barů i nočních klubů (jak jinak). A pozor, nachází se tu i čtvrť ve stylu Art Deco, v níž můžeš spatřit i Versaceho dům.
 • Nakonec malá kuriozitka – v Miami můžeš totiž navštívit World Erotic Art Museum (Světové muzeum erotického umění), jehož sbírka je opravdu bohatá a obsahuje díla i takových mistrů, jakými byli Salvátor Dalí nebo Pablo Picasso a další…
Miami Art Deco

Podmínky vstupu do USA

USA jsou turistům otevřeny již od listopadu. Ke vstupu do Ameriky potřebuješ pouze důkaz o očkování a potvrzení pravdivosti uvedených informací. Dále je nutný platný cestovní pas s vízem nebo elektronickou autorizací ESTA.

Levné ubytování v Miami

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Tip na pronájem auta

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
4.5/5 - (8 votes)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Prozkoumej jarní Maltu s letenkami z Prahy! Poslední místa máš od 3 290 Kč https://t.co/dGbtwNEaCf1 dnem dozadu
UŽ JEN DNES: Výprodej letenek do exotiky s Etihad od 12 790 Kč (Maledivy, Srí Lanka a další) https://t.co/mcpadgvpcT2 dny dozadu
Vydej se z Vídně do Benátek. Spousta termínů na jaro od 959 Kč https://t.co/mHdhfwNJwj2 dny dozadu
Slunné Korfu. Zpáteční letenky na duben od 1 060 Kč https://t.co/FxSVZGuWOV2 dny dozadu
Jarní výlet do Itálie od 1 280 Kč? Leť z Prahy do Rimini https://t.co/7Lpvm2Ii6q2 dny dozadu
AKČNÍ LETENKY: Zadar, Řím, Korfu a další od 705 Kč https://t.co/vcgOxhAr2T2 dny dozadu
Saúdská Arábie rozjíždí 10 megaprojektů. V zemi má být nová nejvyšší budova světa https://t.co/DALa21VXkF #novinky2 dny dozadu
Saúdská Arábie rozjíždí 10 megaprojektů. V zemi má být nová nejvyšší budova světa https://t.co/DALa21Wvad #novinky2 dny dozadu
10 důvodů, proč navštívit italské Lago di Garda https://t.co/0vJaQKLkB02 dny dozadu
Dubrovník nebo Split? Přímé lety z Prahy s Croatian Airlines od 3 790 Kč https://t.co/ApzhsTjrxX2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru