Connect with us
Cancún

Afrika

Letenky s TAP Air Portugal: Portugalsko, Madeira, Azory, Miami, Cancún a další od 4 290 Kč

Letenky s TAP Air Portugal: Portugalsko, Madeira, Azory, Miami, Cancún a další od 4 290 Kč

Na plánování nového dobrodružství je vždycky ten správný čas! S výběrem destinace ti hravě pomohou aerolinky TAP Air Portugal. Připravily si totiž parádní výprodej letenek. Z Prahy ale i dalších oblíbených letíš do Porta, Lisabonu, na Madeiru či Azory. Nechybí ani oblíbený Cancún nebo Miami. Kam se podíváš ty?

Reklama

Výprodej letenek s TAP Air Portugal

Proč si vybrat aerolinky TAP Air Portugal?

TAP Air Portugal jsou největší portugalské aerolinie se sídlem v Lisabonu. Jsou skvělou volbou nejen pro lety do oblíbených portugalských destinací a jiných zemí Evropy, ale také do vzdálenějších koutů světa, jako například do Spojených států či Brazílie. Ať už poletíš kamkoliv, dopravce se bude snažit ti tvoji cestu co nejvíce zpříjemnit – těš se tak třeba na chutné jídlo na palubě.

Na dálkových linkách máš navíc k dispozici osobní obrazovku se zábavním systémem zahrnujícím vše od filmů až po hudbu. V ceně každé letenky jsou také dvě příruční zavazadla. Větší 10kg zavazadlo musí splňovat rozměry max. 55 x 40 x 20 cm a druhé menší s hmotností do 2 kg nesmí přesáhnout 40 x 30 x 15 cm.

TAP Air Portugal

Cestuj pohodlně i v ekonomické třídě

Pokud cestuješ s TAP Air Portugal můžeš si vybrat mezi ekonomickou a byznys třídou. Každopádně let si užiješ v obou případech.

Jestli tě zajímá, co tě čeká v byznys třídě, doporučujeme mrknout na toto video.

Interiér kabiny se nese v moderním designu, na němž pracovaly přední portugalské firmy. Dominantním prvkem jsou sedadla značky Recaro. Co se týče konkrétně ekonomické třídy, dělí se na zelenou část se standardními sedadly a červenou část, která nabízí větší prostor na nohy, extra sklápěcí sedadla a speciální přihrádky nad hlavou.

Díky 13palcové obrazovce s rozlišením Full HD ti každý dlouhý let uteče raz dva. Jak jsme již zmínili, užiješ si na ní filmové klasiky, televizní pořady či hudbu.

TAP Air Portugal

Jestli patříš mezi turisty vyhledávající gastro zážitky, asi tě bude zajímat, že TAP Air Portugal ti na delších letech naservírují opravdu chutné menu. To se skládá z teplých i studených pokrmů, nealko nápojů a vína. Nabídka se vždy odvíjí od konkrétní třídy, letové trasy a času. Když ti vyhládne na kratším letu, za malý poplatek si můžeš objednat sendvič, drobné občerstvení a samozřejmě něco k pití.

TAP Air Portugal
Teplé jídlo Tap Air Portugal

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru