Connect with us
Slevnými letenkami si Maledivy užiješ o to snáz!

Novinky

Maledivy jsou první destinací s věrnostním programem pro návštěvníky

Maledivy jsou první destinací s věrnostním programem pro návštěvníky

Maledivy odstartovaly třístupňový věrnostní program pro návštěvníky, který jim nabídne různé odměny, služby a benefity navyšující se podle úrovně člena v programu.

Reklama

Zlatý, stříbrný a bronzový návštěvník

Tři kategorie věrnostního programu Maldives Border Miles představují zlatou, stříbrnou a bronzovou. První úroveň, bronzová, je nazvaná Aida. Slovo pochází z jazyka Divehi a znamená jasná hvězda na obloze. Stříbrná je Antara, což v překladu znamená atraktivní a prestižní. Zlatá je pak pojmenována Abaaran. Je třetí a nejprestižnější úrovní. Slovo je čestným jménem, které zde dávali monarchům. K dosažení těchto úrovni potřebují hosté získat 500, 2 000 a 4 000 bodů.

Body získáváš za vstup na Maledivy i délku pobytu

Program Maldives Border Miles byl zaveden 1. prosince. Návštěvníci, kteří se do něj zapojí, obdrží počet bodů na základě dovolených, které zde stráví a jejich délky. Za překročení hranic získává návštěvník 50 bodů, 5 bodů následně za každou strávenou noc.

30 bodů za svatební cestu

Extra body budou přidány při speciálních příležitostech, například když si rekreanti přijedou na Maledivy užít své líbánky, výročí či narozeniny. V těchto případech získají 30 věrnostních bodů. Body se dokonce dají získat i za účast při některých aktivitách, jako potápění a jiné vodní sporty (5 bodů).

V rámci programu existuje také sezónní bonus, kterým budou odměněni návštěvníci mezi 1. červnem a 31. srpnem. Jeho hodnota je 20 bodů.

Co za věrnostní body můžeš získat?

Cestovatelé mířící do tropického ráje v Indickém oceánu sem jezdí za krásnými plážemi, šnorchlováním a úžasným podmořským životem. S programem si mohou užít výhody častého zákazníka.

Body mohou být použity například jako 5 – 10% sleva v některých restauracích, potápění či wellness. Se stříbrným a zlatým členstvím se slevy navyšují na 10 – 15 procent a 15 – 20 procent. Jedním z benefitů je také „bezproblémový“ check-in při příjezdu u i odjezdu na letišti.

Akční letenky na Maledivy

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Cestování do Španělska: cestujícím z nerizikových oblastí stačí vyplněný formulář https://t.co/QxInBIdJvX #koronavirus11 hodinami dozadu
PECKA DNE: All Inclusive v Ras Al Khaimah od 32 494 Kč. TOP pro rodiny s dětmi https://t.co/9GWTRLWWzy12 hodinami dozadu
EXPO 2020 Dubai: vše, co je třeba vědět, na jednom místě (průvodce, program, ceny) https://t.co/87immItGvq12 hodinami dozadu
Podzim na Maltě? Vyzkoušejte její trumfy ještě letos! https://t.co/14Ue9PpcDL14 hodinami dozadu
Cancún z Německa od skvělých 6 590 Kč! Termíny na hlavní sezónu https://t.co/gMkpe10c3y16 hodinami dozadu
Kuba od 15. listopadu opětovně otevře hranice turistům https://t.co/yirWG1GwXK #koronavirus16 hodinami dozadu
Každý měsíc jiná atrakce: k letence Emirates nyní vstup na DUBAI FRAME zdarma! https://t.co/r13jlqXJyI #letenky17 hodinami dozadu
Každý měsíc jiná atrakce: k letence Emirates nyní vstup na DUBAI FRAME zdarma! https://t.co/r13jlqXJyI #novinky17 hodinami dozadu
Podzimní Milán z Vídně nebo Prahy od 702 Kč https://t.co/tnhwOv3e5J18 hodinami dozadu
Emiráty, Portugalsko i Kuba. Které země očkují nejrychleji? Koukni na žebříček https://t.co/UAJXUFFxRx #koronavirus18 hodinami dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru