Connect with us
Slevnými letenkami si Maledivy užiješ o to snáz!

Novinky

Maledivy jsou první destinací s věrnostním programem pro návštěvníky

Maledivy jsou první destinací s věrnostním programem pro návštěvníky

Maledivy odstartovaly třístupňový věrnostní program pro návštěvníky, který jim nabídne různé odměny, služby a benefity navyšující se podle úrovně člena v programu.

Reklama

Zlatý, stříbrný a bronzový návštěvník

Tři kategorie věrnostního programu Maldives Border Miles představují zlatou, stříbrnou a bronzovou. První úroveň, bronzová, je nazvaná Aida. Slovo pochází z jazyka Divehi a znamená jasná hvězda na obloze. Stříbrná je Antara, což v překladu znamená atraktivní a prestižní. Zlatá je pak pojmenována Abaaran. Je třetí a nejprestižnější úrovní. Slovo je čestným jménem, které zde dávali monarchům. K dosažení těchto úrovni potřebují hosté získat 500, 2 000 a 4 000 bodů.

Body získáváš za vstup na Maledivy i délku pobytu

Program Maldives Border Miles byl zaveden 1. prosince. Návštěvníci, kteří se do něj zapojí, obdrží počet bodů na základě dovolených, které zde stráví a jejich délky. Za překročení hranic získává návštěvník 50 bodů, 5 bodů následně za každou strávenou noc.

30 bodů za svatební cestu

Extra body budou přidány při speciálních příležitostech, například když si rekreanti přijedou na Maledivy užít své líbánky, výročí či narozeniny. V těchto případech získají 30 věrnostních bodů. Body se dokonce dají získat i za účast při některých aktivitách, jako potápění a jiné vodní sporty (5 bodů).

V rámci programu existuje také sezónní bonus, kterým budou odměněni návštěvníci mezi 1. červnem a 31. srpnem. Jeho hodnota je 20 bodů.

Co za věrnostní body můžeš získat?

Cestovatelé mířící do tropického ráje v Indickém oceánu sem jezdí za krásnými plážemi, šnorchlováním a úžasným podmořským životem. S programem si mohou užít výhody častého zákazníka.

Body mohou být použity například jako 5 – 10% sleva v některých restauracích, potápění či wellness. Se stříbrným a zlatým členstvím se slevy navyšují na 10 – 15 procent a 15 – 20 procent. Jedním z benefitů je také „bezproblémový“ check-in při příjezdu u i odjezdu na letišti.

Akční letenky na Maledivy

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Cestování na Island! Test musí nově předložit i očkovaní a cestující s imunitou https://t.co/K5HIGsISo4 #koronavirus2 hodinami dozadu
Leť do Dubaje s Emirates a získej vstup zdarma do nejvyšší budovy světa Burj Khalifa https://t.co/7Jf86Lusl4 #letenky8 hodinami dozadu
Leť do Dubaje s Emirates a získej vstup zdarma do nejvyšší budovy světa Burj Khalifa https://t.co/7Jf86Lusl4 #novinky8 hodinami dozadu
Množné číslo od slova nádhera: Athény (10 božských atrakcí) https://t.co/BK9KvnurLP10 hodinami dozadu
Řím z Vídně od 676 Kč! Letenky za léto od 855 Kč https://t.co/vQCjwzp1tc1 dnem dozadu
Maledivy: test na COVID ne starší než 72 hodin je opět povinný i pro očkované, za byznys letenky si připlatíme https://t.co/ye6Xw2uW8u #koronavirus1 dnem dozadu
Milovaná Malta! Užijte si léto v jedné z nejbezpečnějších destinací https://t.co/vykyuPgNr01 dnem dozadu
Cestování do Španělska: stačí vstupní formulář, kromě Pražanů https://t.co/QxInBIdJvX #koronavirus1 dnem dozadu
Pro Španělsko je riziková Praha. Zdejší rezidenti musí mít test nebo očkování https://t.co/SGQgaFZgv5 #novinky1 dnem dozadu
Pro Španělsko je riziková Praha. Zdejší rezidenti musí mít test nebo očkování https://t.co/SGQgaFZgv5 #koronavirus1 dnem dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru