Connect with us
Aparthotel Svatý Vavřinec****

Dovolené

PECKA DNE: 4* prodloužený víkend v Krkonoších od 1 590 Kč

PECKA DNE: 4* prodloužený víkend v Krkonoších od 1 590 Kč

Pro milovníky prodloužených víkendů tu tentokrát máme lahůdku v podobě 4* apartmánového hotelu v Peci pod Sněžkou. Asi ani nemusíme říkat, že ho najdeš přímo v srdci národního parku. Je tak senzačním výchozím bodem pro prozkoumávání Krkonoš, a to jak v létě, tak v zimě. Období, kdy celou oblast pokryje třpytivý sníh, máme stejně nejraději. Nejen, že se vše najednou zdá mnohem kouzelnější, ale hlavně nastává čas na zimní radovánky. Kromě největšího lyžařského areálu v Česku se můžeš vydat také na obhlídku zdejších minipivovarů nebo strávit příjemné chvilky v hotelovém wellness.

Reklama

Vybavené apartmány poskytují dostatek soukromí a zaručeně se zde bude líbit i těm nejmenším. Když se ti nepodaří je unavit na svahu, v záloze máš ještě dětskou hernu. Ty můžeš mezitím odskočit třeba do restaurace nebo vinárny.

  • KAM? Aparthotel Svatý Vavřinec****, Pec pod Sněžkou, Česká republika
  • KDY? Únor – březen 2022
  • CO JE V CENĚ? Komfortní designové ubytování ve studiích s kuchyňským koutem, parkování
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Pobyt v Krkonoších
Aparthotel Svatý Vavřinec****
Aparthotel Svatý Vavřinec****

Podmínky ubytování v Česku

K ubytování v České republice je nutné, abys předložil/a certifikát o úplném očkování nebo prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech. PCR testy jsou uznávány pouze ve výjimečných případech. Děti do 12 let nemusí prokazovat bezinfekčnost.

Krkonoše

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru