Connect with us
Los Angeles

Amerika

Zamiř do Kalifornie! Los Angeles z Prahy s termíny až do května za 8 990 Kč

Zamiř do Kalifornie! Los Angeles z Prahy s termíny až do května za 8 990 Kč

Los Angeles je jedním z velikánů, které najdeš na západním pobřeží USA, konkrétně v Kalifornii. Město andělů je kultovou destinací. Mnoho cestovatelů chce zažít místní holywoodskou atmosféru a tak často míří k nápisu Hollywood, chodníku slávy nebo do Universal Studios Hollywood. Kromě těchto míst však stojí za poroznost i ikonická Santa Monica, Venice Beach či Griffith Park a hvězdárna. Přesvědč se o atraktivitě tohoto města s akčními letenkami z Prahy za 8 990 Kč – platí už jen dnes, 27. listopadu 2023 do 23:30.

Reklama
  • Odkud? Z Prahy s jedním přestupem
  • S kým? Letecké společnosti British Airways nebo Lufthansa/Lufthansa CityLine
  • Kdy? Prosinec – květen 2024
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Los Angeles

Inspiruj se našimi cestopisy

Podmínky vstupu do USA

Spojené státy americké zrušily již v květnu 2023 povinnost prokazovat se při vstupu do země očkováním proti covid-19. Nadále je třeba mít platný cestovní pas s vízem nebo elektronickou autorizací ESTA.

Los Angeles

Levné ubytování v Los Angeles

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pronájem auta v Los Angeles

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru