Connect with us

Amerika

Přímé lety do USA: Los Angeles i New Yorku z Vídně od 8 790 Kč!

Hledáš super letenky do USA? Austrian Airlines momentálně nabízí přímé lety z Vídně do Ameriky, Los Angeles i New Yorku, za super ceny od 8 790 Kč. V ceně letenky je 10kg příruční zavazadlo a super termíny na tuto zimu, ale i na jaro 2019. Odbavené zavazadlo si můžeš dokoupit přímo v rezervaci letenky, na osobu vyjde na 2 449 Kč.

Reklama

KDY LETÍM?

Los Angeles: ???? březen – duben 2019

New York: ???? leden – březen 2019

S KÝM LETÍM?

✈ Austrian Airlines

Los Angeles za 8 990 Kč

???? březen – duben 2019 ???? příruční zavazadlo ✈ přímý let z Vídně

CHCI REZERVOVAT LETENKU

New York za 8 790 Kč

???? leden – březen 2019 ???? příruční zavazadlo ✈ přímý let z Vídně

CHCI REZERVOVAT LETENKU

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru