Connect with us
Azorské ostrovy

Novinky

NOVÁ LINKA: Smartwings v dubnu spojí Prahu a Azorské ostrovy

NOVÁ LINKA: Smartwings v dubnu spojí Prahu a Azorské ostrovy

Letecká společnost Smartwings si připravila skvělou zprávu pro všechny milovníky dobrodružství. Oznámila totiž, že od příštího letního letového řádu nabídne přímé lety z Prahy na Azorské ostrovy. Její seznam destinací, do nichž v Atlantiku létá – mezi nimi oblíbené Kanárské ostrovy či Madeira, se tak rozroste o další jméno.

Reklama

První let je naplánován na pátek 26. dubna 2024. Kromě pátečních rotací bude dopravce na této trase létat ještě v úterý, celkově tedy dvakrát týdně. V obou případech můžeš počítat s tím, že pražské letiště opustí letadlo ve 12:00 a na ostrov São Miguel, konkrétně do města Ponta Delgada, přiletíš v 15:30 místního času. Zpět z Azorských ostrovů budeš vyrážet v 16:05 a v Praze přistaneš ve 22:50.

Smartwings

Nové spojení z Prahy na Azory můžeš rezervovat již nyní i přes Pelikána. V ceně 10 690 Kč máš 8kg příruční zavazadlo (56 x 45 x 25 cm).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru