Connect with us
Luna Holiday Complex***

Dovolené

POBYT DNE: Malta s letenkou a hotelem blízko pláže od 6 990 Kč

POBYT DNE: Malta s letenkou a hotelem blízko pláže od 6 990 Kč

Malta je malý ostrov ve Středozemí, který turistům nabízí pestrou škálu aktivit. V letních měsících doceníš čisté a klidné pláže, v zimě tě okouzlí procházky maltskými zahradami a krajinou. Slunce tu svítí 300 dní v roce, takže tvá dovolená bude pravděpodobně doslova zalitá sluncem. Souostroví je plné bohaté historie, všudypřítomných památek, výborných restaurací a milých lidí. Vydej se do jednoho z nejmenších států Evropské unie třeba během podzimu, máme pro tebe dostupných několik termínů dovolených.

Reklama

Bydlet budeš v zátoce Mellieħa vzdálené zhruba 400 metrů od pláže. Klienti mohou využít dva bazény včetně vnitřního v zimním období. Komplex má navíc také malý trh s potravinami, na kterém si můžeš nakoupit základní suroviny.

 • KAM? Luna Holiday Complex***, Mellieħa, Malta
 • KDY? Říjen – listopad 2023
 • ODKUD? Přímým letem z Prahy, Vídně nebo Bratislavy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka s příručním zavazadlem, 3-7 nocí v hotelu blízko pláže, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 7,9 z 10 (booking)

Malta Luna Holiday pokoj

Luna Holiday Complex***

Luna Holiday Complex***
Luna Holiday Malta

Luna Holiday Complex***

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru