Connect with us
Egypt

Dovolené

POBYT DNE: Plavba po Nilu s odpočinkem u moře od 12 990 Kč

POBYT DNE: Plavba po Nilu s odpočinkem u moře od 12 990 Kč

Když se řekne Egypt, vybaví se nám majestátní pyramidy, bohatá historie a v neposlední řadě řeka Nil. Údolí Nilu a jeho delta je zázrakem, díky němuž se zrodila jedna z nejstarších civilizací vůbec, starověký Egypt. Vydej se společně s námi na čtyřdenní plavbu po řece, která je považována za zdroj života. Na závěr tě vezmeme ještě do Hurghady na pobřeží Rudého moře, kde nebude nouze o dokonalý relax.

Reklama

Více o zájezdu do Egypta

 • KDY? Srpen – říjen 2023
 • NEJVÝHODNĚJŠÍ TERMÍN? 20. – 27. srpen 2023
 • ODKUD? Letecky z Ostravy nebo Prahy
 • CO JE V CENĚ?
  • Zpáteční letenka do Hurghady (pouze přímé lety) s příručním a odbaveným zavazadlem
  • 3 noci na 4* lodi s plnou penzí dle programu
  • 4 noci v 4* hotelu v Hurghadě s All Inclusive
  • Stravování podle programu na místě
  • Transfer z letiště na hotel a zpět
  • Služby česky hovořícího průvodce

Egypt

Jaký program tě čeká?

 1. den: Přílet do Hurghady a přesun do hotelu v Hurghadě s All Inclusive programem.
 2. den: Obdržíš snídaňový balíček a pak odjezd z hotelu autokarem do Asuánu. Nádleduje prohlídka Asuánské přehrady, Philae a návštěva botanické zahrady. Večeře a nocleh na lodi.
 3. den: Po snídani individuální volno nebo fakultativní autokarový výlet k chrámům Abu Simbel. Dále plavba po Kom Ombo, večeře a noc na lodi.
 4. den: Po snídani návštěva chrámu Kom Ombo. Program pokračuje plavbou do Edfu (prohlídka dochovaných staveb) a dále do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.
 5. den: Po snídani vylodění na západním břehu, kde je chrám královny Hatšepsut. Pokračujeme Údolím králů, následuje zastávka u Memnonových kolosů a návštěva alabastrové dílny. Po obědě průzkum východního břehu, konkrétně chrámů v Luxoru a Karnaku. Odpoledne transfer do hotelu v Hurghadě.
 6. den: Individuální volno v hotelu s All Inclusive programem.
 7. den: Individuální volno v hotelu s All Inclusive programem.
 8. den: Odlet do cílové destinace.
Egypt

Egypt

Egypt

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru