Connect with us
Pláž Pelosa na Sardinii v Itálii

Dovolené

LAST MINUTE: Dovolená na Sardinii v hotelu u pláže, se snídaní od 7 890 Kč

LAST MINUTE: Dovolená na Sardinii v hotelu u pláže, se snídaní od 7 890 Kč

Možná to ani nevíte, ale Sardinie je poseta jedněmi z nejkrásnějších italských pláží vůbec. Vy si můžete za příjemnou cenu užít krásnou dovolenou v hotelu obklopeném zelení, a co víc – jen 5 minut chůze od jedné z těchto pláží. Dokonce se k ní dostanete pohodlnou procházkou přes hotelový park! Známá písečná pláž Pelosa se nachází pak jen 10 minut chůze od hotelu. K dispozici máte i hotelový shuttle. Kromě pláží a moře vás tu čeká výtečná italská kuchyně a jistě zasloužený odpočinek.

Reklama

Podmínky vstupu do Itálie jsou teď více než příznivé. Patří mezi bezpečné země, takže po příletu vás nečeká ani povinnost podstoupit test na COVID-19, ani nastoupení 14denní karantény. Stačí sledovat svůj zdravotní stav. Stejně tak vám k příjezdu stačí občanský průkaz, spolu s čestným prohlášením, vyplněným ještě před cestou. A navíc, nově je na Sardinii pozastavena povinnost předložení testu na COVID-19 – v jenom našem termínu to stíháte.

  • KAM? Club Ancora Hotel***, Sardinie, Itálie
  • KDY? Říjen 2020
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Bratislavy, ubytování v oblíbeném 3* hotelu se snídaní, transfer z letiště do hotelu a zpět + plážový set (slunečník a 2 lehátka)
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
screenshot termínů Last minutu
Interiér hotelového pokoje v hotelu Ancora na Sardinii v Itálii

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru