Jedna z nejkrásnějších a nejrozmanitějších zemí Střední Ameriky uvolňuje opatření. Kostarika se již brzy otevře turistům.
Země oficiálně oznámila, že postupně otevře menší hotely a národní parky, zatím z poloviční kapacity. Píše o tom Lonely Planet.
Hranice pro návštěvníky ze zahraničí by se měly otevřít 15. června, tedy přesně za měsíc.
Mohlo by vás zajímat:
- Nefoťte se s našimi zvířaty, prosí Kostarika
- Průvodce Kostarika – Zelený klenot Střední Ameriky
- Kam můžeme cestovat? Kompletní seznam zemí
- Koronavirus a cestování – vše, co potřebuješ vědět
Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected]. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected]. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.

Máte k článku připomínku nebo názor? Napište ho do komentářů