Connect with us

Evropa

Slunné Korfu z Vídně. Zpáteční letenky na červen od 757 Kč

Slunné Korfu z Vídně. Zpáteční letenky na červen od 757 Kč

Podle mnohých je Korfu nejkrásnějším řeckým ostrovem a my rozhodně neprotestujeme. Z řeckých ostrovů patří mezi ty zelenější. Kromě polehávání na pláži zde můžeš objevovat například mořské jeskyně, projít se po místních kopcích anebo vyrazit na okolní ostrůvky. K tomu všemu tě tu čeká skvělá řecká kuchyně, víno a úžasný přímořský vzduch. Co víc si na dovolené ještě přát?

Reklama

Akční Korfu z Vídně

 • Odkud? Z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Wizz Air
 • Kdy? Akční termíny na červen
 • Termín? Příklad 4. – 11. červen 2022 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 10kg příruční zavazadlo

Pro zajímavost přidáváme i další alternativy.

Korfu – co vidět a zažít

 • Hlavní město Kerkyra, kam přilétáš, má při své rozloze rovnou 37 kostelů a je proslavené svou architekturou. Pokud se plánuješ celou dovolenou jen slunit na pláži, určitě si i tak udělej čas na večerní procházku městem.
 • Nedaleko hlavního města se nachází další turistická atrakce. Vyrazit můžeš na ostrov Pontikonisi. Říká se mu i Myší ostrov, kvůli tvaru, jaký z ptačí perspektivy připomíná.
 • A že tu najdeš jen řeckou kulturu? Dost možná tě překvapí, že na Korfu stojí palác císařovny Sissi – Achilleón, který najdeš na jen 10 km od města Korfu a který byl zároveň jejím letním sídlem.
 • Na západním pobřeží najdeš jedny z nejkrásnějších pláží, společně se zmiňovanými mořskými jeskyněmi.
Korfu

Podmínky vstupu do Řecka a návratu do ČR

Řecko 1. května 2022 zrušilo všechna vstupní opatření týkající se koronaviru. Opět tam tak cestujeme zcela bez omezení.

Stejně tak zrušila všechna vstupní nařízení i Česká republika.

Řecké Korfu a cestovní doklady

Ke vstupu do Řecka ti stačí platný cestovní pas nebo občanský průkaz.

Korfu

Počasí na Korfu

V Řecku panuje středomořské počasí. Nejteplejším měsícem je srpen s průměrnou teplotou kolem 29 °C. V létě se teplota mnohdy vyšplhá i nad 35 °C. Ideálním obdobím pro návštěvu je proto jaro a období od září do října, kdy je obvykle stále slunečno a teplo.

Levné ubytování na Korfu

Nezapomeň si prohlédnout naši nabídku pobytů v Řecku, kde máš v ceně jak letenku, tak ubytování i stravu. A pokud výhodné ubytování teprve hledáš, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže budeš mít z čeho vybírat.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Izrael: od 21. května není ke vstupu nutný test ani očkování https://t.co/s8CegBpMIm #koronavirus1 hodinou dozadu
Vietnam tě překvapí! Průvodce nejhezčími místy a TOP letenky z Prahy za 12 990 Kč https://t.co/Kaa9UsPQl52 hodinami dozadu
USA z Prahy od 13 990 Kč! Zažij servis 5* aerolinek Lufthansa https://t.co/9C56zedrkr2 hodinami dozadu
Thajsko: netřeba PCR test před odletem, od května už ani PCR test po příjezdu https://t.co/JOkYIAod4O #koronavirus5 hodinami dozadu
La Gomera: Neobjevený kout Kanárských ostrovů s vlastním jazykem a deštným lesem https://t.co/frW10wshcd6 hodinami dozadu
Revoluce v cestování: po 16 letech se mění limit přepravy tekutin na letištích https://t.co/c6o2Tqy9oN #novinky6 hodinami dozadu
Revoluce v cestování: po 16 letech se mění limit přepravy tekutin na letištích https://t.co/c6o2TqPKNn #novinky6 hodinami dozadu
Roušky v letadlech a na letištích v Evropě jsou povinné pouze v zemích, které to vyžadují https://t.co/08sdGxRfeE #koronavirus7 hodinami dozadu
Procida, malá tečka na mapě, je italské hlavní město kultury 2022 https://t.co/G8ovHIJZFx9 hodinami dozadu
Bali z Prahy s Turkish Airlines za 13 990 Kč: TOP servis a 46kg zavazadlo https://t.co/cIDgda3WYN9 hodinami dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru