Connect with us
Korean Air

Asie

Vrací se linka z Prahy do Soulu. Korean Air začnou létat od března

Vrací se linka z Prahy do Soulu. Korean Air začnou létat od března

Letecká společnost Korean Air se opět vrací do Prahy se svými přímými lety do Soulu. Pravidelná linka, která byla v roce 2020 pozastavena z důvodu pandemie koronaviru, začne znovu fungovat od 27. března 2023, tedy v následujícím letovém řádu. Nabídne spojení do Jižní Koreje a dalších asijských destinací. O novince informovalo Letiště Praha.

Reklama

Trasa Praha – Soul bude zpočátku dostupná 3krát týdně, a to každé pondělí, středu a pátek. V závislosti na poptávce se uvažuje o přidání čtvrté rotace během letní sezóny. Cestující se mohou těšit na letadla Boeing 777-300ER, která přepraví dohromady v ekonomické i byznys třídě celkem 291 pasažérů.

Obnovení linky rozšíří nabídku letů do Jižní Koreje, zároveň se nám díky navazujícím spojením ze Soulu otevřou další možnosti, jak se pohodlně a výhodně dostat do asijských destinací, jako Thajsko, Japonsko, Vietnam, Indonésie či Austrálie.

Rovněž pro pražské letiště je návrat linky do Soulu dobrou zprávou. „Jde o důležitý milník nejen na cestě k obnově provozu a návratu k číslům z roku 2019, ale také v rámci budování sítě přímých linek do Asie. Korea se řadí k trhům s nejvyšší poptávkou z regionu Asie,“ vysvětluje předseda představenstva Letiště Praha Jiří Pos. 

Soul

Akční letenky s Korean Air

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
3.7/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru