Connect with us
Karta Revolut, účet a aplikace na jednom místě

Tipy

Revolut karta – zapomeňte na směnárny či banky a ušetřete (doručení zdarma)

Revolut karta – zapomeňte na směnárny či banky a ušetřete (doručení zdarma)

Máme pro vás užitečný tip – platební službu Revolut, nejrychleji rostoucí finanční technologii v Evropě. Využít ji mohou nároční cestovatelé, vyplatí se však i těm, kteří cestují jen občas či minimálně. Jedná se o britský fin-techový (finanční technologie) startup, který je v posledních letech extrémně populární. A to dokonce v takové míře, že Evropská unie udělila Revolutu bankovní licenci.

Reklama

S kartou Revolut ušetří zejména ti, kteří často mění finanční měny do jiných, exotických měn a ne vždy mají štěstí na dobrý kurz. Navíc, s kartou Revolut je výběr ze všech bankomatů na světě zdarma až do výše 4 500 Kč měsíčně!

CHCI ZALOŽIT REVOLUT + PLATEBNÍ KARTU ZDARMA

Místo fyzické návštěvy banky doma otevřete aplikaci Revolut

Ve zkratce jde o aplikaci pro iOS, nebo Android s názvem Revolut. Tu si stáhnete, zaregistrujete se a po pár dnech vám do vaší poštovní schránky dorazí klasická platební karta MasterCard, nebo Visa. Karta bude vypadat tak, jak byste čekali – naleznete na ní klasické číslo karty, platnost, vaše jméno a CVV kód.

Kartu máte, co dál? V aplikaci Revolut si na váš účet můžete poslat libovolnou částku z vašeho bankovního účtu (buď si vložíte údaje z vaší debetní karty přímo do aplikace, nebo si do Revolutu pošlete peníze klasickým převodem). Po registraci budete mít k dispozici klasický IBAN, takže z Revolutu můžete posílat i přijímat platby z jiných bankovních účtů.

V čem spočívá kouzlo Revolutu?

Kouzlo aplikace Revolut spočívá v tom, že nabízí více než 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Podívejte se, jaké kurzy mají směnárny nebo vaše banka. Můžeme vám téměř s jistotou zaručit, že jejich kurzy se k Revolutu ani nepřiblíží. Aktuálně není pro převody měn prakticky nic výhodnějšího než Revolut.

V aplikaci si stačí otevřít další účty v požadovaných měnách a do vteřiny si převést požadovanou částku tam, kam potřebujete. Celosvětově využívá služby Revolutu již více než pět milionů lidí, každý den jich přibývá šest až osm tisíc.

Základní tarify Revolutu jsou zdarma, platí se až za lepší podmínky

Revolut je v podstatě zdarma, pokud byste chtěli vyšší limity pro převody nebo výběry z bankomatů, můžete si zaplatit prémiovější účty, u kterých dostanete mimochodem i stylovou kovovou kartu. Nezapomínejme na to, že Revolut podporuje Apple Pay a Google Pay, takže si kartu můžete nahrát do vašeho iPhonu či Android telefonu a fyzickou kartu tak můžete nechat doma.

Velkou přidanou hodnotou je, že pokud si Revolut založí i vaše rodina či kamarádi, tak jim ve zlomku vteřiny můžete poslat jakoukoliv částku, což se vám v zahraničí může hodit. Nemusíte tak čekat minimálně den jako v případě klasických bank. Benefitem je rovněž výběr ze všech bankomatů na světě zdarma až do výše 4 500 Kč měsíčně (po překročení limitu si Revolut stáhne poplatek ve výši 2 %).

Jestli vás služba Revolut zajala, navštivte oficiální stránku Revolutu, dozvíte se tam vše, co potřebujete vědět. Za doručení Revolut karty se platí poplatek 5 eur (cca 128 Kč), Revolut však docela často nabízí akce, v rámci nichž je doručení zdarma.

CHCI ZALOŽIT REVOLUT + PLATEBNÍ KARTU ZDARMA

Zkušenosti s Revolutem aneb proč si myslíme, že je Revolut výjimečně dobrá služba pro cestovatele:

 • Středový kurz pro převod měn
 • Okamžité platby v rámci Revolut aplikace
 • Apple Pay a Google Pay
 • Možnost nákupu a prodeje kryptoměn
 • Detailní grafy a statistiky
 • Kompletní ovládání Revolut účtu přes aplikaci
 • Online podpora na chatu 24/7
 • Nastavení Revolut karty v aplikaci (možnost vypnout výběry z bankomatů, bezkontaktní platba atd.)
 • Tvorba virtuálních karet pro větší bezpečnost při platbě přes internet
 • Možnost cestovního pojištění a vstup do letištních salónků

Proč Revolut nezkusit? Je to přece zdarma

Je rok 2021, není důvod platit více peněz bankám a směnárnám za převody měn. Jestli alespoň trochu cestujete, Revolut se vám rozhodně vyplatí. Minimálně proto, že finance máte odděleny od vašeho primárního účtu. Pokud vám někdo v zahraniční Revolut kartu zneužije, nebude to takový problém, jako kdyby zneužil vaši osobní kartu k bankovnímu účtu.

Přes aplikaci svoji Revolut kartu jen zablokujete, požádáte o novou a za chvíli ji máte. Opatrnosti totiž není nikdy dost. Navíc, když mobilní aplikaci povolíte přístup k GPS, kartu vám nikde jinde na světě nezneužijí. Fungovat bude jen v nejbližším okolí vašeho telefonu.

Pokud se rozhodnete, že už kartu Revolut nechcete více používat, zůstatek peněz si můžete kdykoliv poslat zpět na svůj soukromý účet bez poplatku. Revolut toho každopádně nabízí mnohem víc, než jsme vám vyjmenovali. Každý si v této aplikaci najde to své.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
4.5/5 - (25 votes)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

AKČNÍ LETENKY: Zadar, Mallorca, Řím a další od 458 Kč https://t.co/vcgOxhAr2T8 hodinami dozadu
Pelipeckovní roadtrip po USA: 19. díl – Niagarské vodopády https://t.co/MUQz6Tn2FZ12 hodinami dozadu
PECKA DNE: Letecký zájezd do Dubrovníku se snídaní od 10 990 Kč https://t.co/lzPQnHVgOv2 dny dozadu
Nejkrásnější pláže Španělska: TOP 10 + akční letenky https://t.co/TJrmo777JA2 dny dozadu
PECKA DNE: Dovolená na Krétě s polopenzí a hotelem na pláži od 11 574 Kč https://t.co/DgZm9hu4Q43 dny dozadu
PECKA DNE: Pobyt v termálech Bešeňová s polopenzí a vodním parkem v ceně od 3 790 Kč https://t.co/TCbfOZwHWw4 dny dozadu
Nejkrásnější pláže Španělska: TOP 10 + akční letenky https://t.co/TJrmo777JA4 dny dozadu
Roušky v letadlech a na letištích již v Evropě nebudou od 16. května povinné https://t.co/08sdGxRfeE #novinky4 dny dozadu
Roušky v letadlech a na letištích již v Evropě nebudou od 16. května povinné https://t.co/08sdGxRfeE #koronavirus4 dny dozadu
Smartwings se staly plnohodnotným členem asociace dopravců IATA https://t.co/xUXPDY228s #novinky4 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru