Connect with us
Dominikánská republika

Amerika

Z Prahy do Karibiku luxusně: Dominikána i Cancún v byznys třídě za 32 490 Kč

Z Prahy do Karibiku luxusně: Dominikána i Cancún v byznys třídě za 32 490 Kč

Jen si to představ, karibské pláže s bělostným pískem, zelené palmy a všudypřítomný klid. Podle nás senzační dovolená. Jestli ti ale tento obrázek trochu narušuje myšlenka na dlouhý let, který je třeba absolvovat, tak dávej pozor. Vypelikánovali jsme luxusní byznys letenky do Karibiku za 32 490 Kč. Z Prahy do Dominikánské republiky nebo Cancúnu tak letíš na palubě společnosti TAP Air Portugal, kde o tebe bude postaráno přímo královsky. Výrok, že dovolená začíná už v letadle, dostává v případě těchto letenek zcela jiný rozměr.

Reklama

Byznys letenky do Karibiku

Aerolinky TAP Air Portugal si pro tebe připravily letenky do Dominikánské republiky a Cancúnu. Co se týče spojení do Dominikány, vybíráš z termínů od července do listopadu. Cestou tě čeká jen jeden přestup v Lisabonu.

Cancún můžeš rezervovat od konce srpna do října a jako bonus si cestou užiješ zastávku v Lisabonu, kterou doporučujeme využít na seznámení se s městem.

V případě obou destinací počítej s velkým 2x32kg zavazadlem a samozřejmě perfektním servisem. O tom ti ale více napíšeme ještě níže.

Co vše je v ceně 32 490 Kč?

 • zpáteční letenka v byznys třídě TAP Air Portugal
 • vstup do exkluzivních salónků
 • 2 kusy podpalubních zavazadel s celkovou hmotností do 64 kg
 • přednostní nástup do letadla přes speciální vchod
 • autentická jídla z portugalské kuchyně od vybraných šéfkuchařů
 • alko a nealko drinky + snacky během letu
 • amenity kit – komfortní balíček se 100% přírodní kosmetikou a dalšími výrobky pro zpříjemnění letu
 • multimediální zábavní systém s velkým LCD displejem

Proč letět byznys třídou TAP Air Portugal?

Jakmile přijdeš na své místo, zjistíš, že tě čeká velkolepý zážitek, a že do Karibiku přicestuješ odpočinutý a dobře naladěný.

Komfortní sedadla Recaro můžeš kdykoliv přeměnit na plnohodnotnou postel a samozřejmostí jsou i antialergenní polštáře. Všimneš si určitě i milé detaily jako například příjemné osvětlení, které podle jeho tvůrců působí relaxačně a šetří tvé oči, nebo opěrky hlavy, které díky novému designu nabízejí ještě větší pohodlí.

Komfortní balíček pro delší lety je v byznys třídě TAP Air Portugal samozřejmostí. Najdeš v něm vše, co můžeš na dlouhé trase při cestování letadlem potřebovat. Kosmetiku od slavného Institutu Karité v Paříži, zubní kartáček, balzám na rty, ponožky, špunty do uší, cool taštičku s logem TAP a průvodce Lisabonem. To jsou ty malé detaily, které dělají cestování v byznysce ještě o kousek skvělejší.

Pokud miluješ středomořskou kuchyni, v TAP Air Portugal si přijdeš na své. Kromě famózního jídla si pochutnáš i na kvalitním víně a nechybí tradiční portugalské výrobky a dezerty. Vše servírované v keramice a s klasickým příborem, žádné plasty.

Každý cestující v byznys třídě si kromě snacků v podobě sezónního ovoce a sýrových talířů pochutná na tříchodovém menu (v případě dlouhých letů dostaneš menu dvakrát, večeři i snídani, případně oběd a večeři). A navíc, menu si můžeš upravovat před cestou. Můžeš tak učinit pohodlně od 7 dní před odletem až do 24 hodin od data odletu.

Na palubě letadel A330 nabízí TAP Air Portugal v byznys třídě širokou škálu multimediální zábavy. Na kvalitním displeji před tebou najdeš více než 100 filmů, více než 50 hodin seriálů a dokumentárních filmů a denní zpravodajství v portugalštině, angličtině a francouzštině. Můžeš si dokonce zahrát některou ze 150 her se spolusedícím. Samozřejmostí je rovněž množství hudebních alb a 12 radiostanic.

Během letu můžeš využít své elektronické zařízení na práci nebo jim dopřeješ odpočinek a doplníš elektrickou energii pomocí klasické elektrické zásuvky. Potěší tě i velmi příjemné světlo na čtení či sluchátka, která kompletně izolují okolní zvuk. Oblíbené je rovněž sledování vzletu a přistání, které je cestujícím umožněno díky vnějším kamerám na letadlech TAP Air Portugal.

Luxusní byznys salónek v ceně

V případě byznys letenek s TAP Air Portugal máš k dispozici vstup do komfortních letištních salonků v Lisabonu a v podstatě i v dalších odletových letištích (pokud jsou otevřeny). Každý cestující má v byznys salonku k dispozici neomezené množství nápojů, jídla, chillout zónu s Wi-Fi připojením (v Lisabonu jsou k dispozici rovněž počítače a tiskárny v případě, že si budeš potřebovat vytisknout jakékoliv potvrzení či letenku) a taktéž privátní sprchy a koupelny.

TAP Air Portugal

Inspiruj se našimi cestopisy

Jestli se nemůžeš rozhodnout, jestli sáhnout po mexickém Cancúnu nebo Dominikánské republice, zkus nakouknout do našich cestopisů a seznam se s tím nejlepším, co daná destinace nabízí.

Cancún

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru