Connect with us
Kapverdy

Afrika

Kapverdy v top sezóně! Letenky z Mnichova nyní od 7 990 Kč

Kapverdy v top sezóně! Letenky z Mnichova nyní od 7 990 Kč

Aerolinky TAP Air Portugal si pro nás připravily výprodej letenek a nechybí v něm ani Kapverdy, konkrétně ostrovy Boa Vista a Sal. Asi nikdo nebude protestovat, když toto souostroví nazveme pohádkovým. Perfektní je, že každý z ostrovů se vyznačuje něčím jiným – můžeš narazit na úchvatné pláže, sopečné oblasti, zelená údolí či koloniální města. Nalákali jsme tě? Potom je čas představit letenky.

Reklama

Akční letenky na Kapverdy

 • Odkud? Z Mnichova s jedním přestupem v Lisabonu
 • S kým? Letecká společnost TAP Air Portugal
 • Kdy? Leden – květen 2024
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Kapverdy

Co vidět a zažít na Kapverdských ostrovech?

 • Na ostrovech Sal a Boa Vista najdeš překrásné pláže, s nimiž kontrastuje tyrkysová vodní hladina. Kromě opalování můžeš vyzkoušet i šnorchlování nebo potápění.
 • Souostroví je domovem mnoha druhů živočichů, jako například želv či téměř vyhynulých ledňáčků šedohlavých nebo keporkaků.
 • Turisté by měli popřemýšlet o výletu na ostrov Santo Antão, který je nejzelenějším ze všech. Projdeš se tady po stezkách napříč krásnou sopečnou krajinou s výhledy na palmové háje.
 • Lákavé je také koupání v lávových jezírkách, které zažiješ na ostrově Sal v zátoce Buracona.
Kapverdy

Kde hledat ubytování?

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru