Connect with us
Kapverdy

Afrika

Vyraz v zimě na Kapverdy! Letenky z Mnichova pořídíš v akci od 7 590 Kč

Vyraz v zimě na Kapverdy! Letenky z Mnichova pořídíš v akci od 7 590 Kč

Aerolinky TAP Air Portugal si pro nás připravily peckovní výprodej letenek do celého světa. Najdeš mezi nimi i takové poklady jako právě Kapverdy, konkrétně ostrovy Sal Island a Boa Vista. Asi nikdo nebude protestovat, když toto souostroví nazveme pohádkovým. Perfektní je, že každý z ostrovů se vyznačuje něčím jiným – můžeš narazit na úchvatné pláže, sopečné oblasti, zelená údolí, ale třeba i koloniální města. Nalákali jsme tě? Potom je čas představit letenky.

Kapverdy z Mnichova v akci

 • Odkud? Z Mnichova s jedním přestupem v Lisabonu
 • S kým? Letecká společnost TAP Air Portugal
 • Kdy? Listopad – březen 2023
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Co vidět a zažít na Kapverdských ostrovech?

 • Na ostrovech Sal a Boa Vista najdeš překrásné pláže, s nimiž kontrastuje tyrkysová vodní hladina. Kromě opalování můžeš vyzkoušet i šnorchlování nebo potápění.
 • Souostroví je domovem mnoha druhů živočichů, jako například želv či téměř vyhynulých ledňáčků šedohlavých nebo keporkaků.
 • Turisté by měli popřemýšlet o výletu na ostrov Santo Antão, který je nejzelenějším ze všech. Projdeš se tady po stezkách napříč krásnou sopečnou krajinou s výhledy na pallmové háje.
 • Lákavé je také koupání v lávových jezírkách, které zažiješ na ostrově Sal v zátoce Buracona.
Kapverdy

Kde hledat ubytování?

Pokud hledáš výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže budeš mít z čeho vybírat.

Půjčení auta

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Kapverdy

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Island: Ze západu na východ, ze severu na jih i středem země https://t.co/5QNUmO0LQZ3 hodinami dozadu
S Air France letíš do Ameriky i exotiky v nové kabině a se šampaňským v ruce https://t.co/8tregqaLIM #novinky4 hodinami dozadu
TOP 5 podzimních dovolených na Maltě od 5 490 Kč: pro fanoušky relaxu i kultury https://t.co/rP7yvV7m7N7 hodinami dozadu
Vánoční trhy v Budapešti letos nebudou. Důvod jejich zrušení tě překvapí https://t.co/lapVflfIxT #novinky7 hodinami dozadu
Bangkok z Vídně s návratem do Mnichova od 8 990 Kč: aerolinky Saudia i zavazadlo https://t.co/uOow33sVVJ8 hodinami dozadu
Bari, Katánie, Alicante. Objev autentické kouty Itálie či Španělska https://t.co/098C5izycU8 hodinami dozadu
10 nejlepších pláží v Emirátech. Dubaj, Abú Dhabí i Ras Al Khaimah https://t.co/3RtKaDAZEp8 hodinami dozadu
Tenerife: Tvá ideální dovolená na Kanárských ostrovech! https://t.co/M5RSpkFhh58 hodinami dozadu
Podzim na Kanárech! Rezervuj ostrov Gran Canaria od 3 094 Kč https://t.co/TvcLglM4WF9 hodinami dozadu
PECKA DNE: Silvestrovský pobyt v Miláně s letenkou a 4* hotelem od 7 290 Kč https://t.co/KXGlCBW9hR1 dnem dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru