Connect with us
Řím

Dovolené

POBYT DNE: Řím s 4* hotelem a programem s průvodcem od 12 490 Kč

POBYT DNE: Řím s 4* hotelem a programem s průvodcem od 12 490 Kč

Řím je doslova muzeem pod širým nebem. Najdeš zde památky na každém kroku a spoušť fotoaparátu se pořádně zapotí. Centrum města je zapsáno na seznamu památek světového kulturního dědictví UNESCO. Takže jestli máš rád/a historii, která vyvolává emoce, Řím je pro tebe tím pravým místem. Díky programu, který máš v ceně, navíc uvidíš z města to nejlepší a dozvíš se spoustu zajímavých informací.

Reklama

 • KAM? Santa Costanza****, Řím, Itálie
 • KDY? Duben – červen 2024
 • ODKUD? Přímým letem z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka do Říma s příručním zavazadlem, ubytování na 3 noci v 4* hotelu, snídaně, transfer Fiumicino – Termini Station – Fiumicino, 2denní výlet se slovenským průvodcem (včetně vstupů do Kolosea a Forum Romanum)
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)

Hlavu složíš v útulném 4* hotelu nacházejícím se v severovýchodní části Říma. Hosté mají k dispozici pohodlné stylově vybavené pokoje s Wi-Fi připojením a nechybí bohaté snídaně.

Během pobytu tě čeká našlapaný program:

 1. den: Přílet do Říma, transfer z letiště na hlavní nádraží a odtud individuální přesun do hotelu. Čas na vlastní program
 2. den: Ve 14:45 sraz s průvodcem. Prohlídka po trase: Koloseum (externě) – Císařské fóra (externě) – Benátské náměstí – Kapitol s vyhlídkou na Forum Romanum – Forum Boarium – Ústa pravdy – Circus Maximus
 3. den: 9:30 setkání s průvodcem. Prohlídka po trase: Španělské náměstí Fontana di TreviPantheonNáměstí NavonaAndělský hrad (externě) – Náměstí sv. Petra
 4. den: Check out z hotelu do 12:00. Individuální přesun na hlavní nádraží a odtud transfer na letiště.
Řím - Santa Constanza

Řím - Santa Constanza

Santa Costanza jídlo

Řím

Koloseum v Římě

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru