Connect with us
Cancún

Amerika

SLEVA na luxusní byznys letenky: Cancún z Mnichova za 36 990 Kč

SLEVA na luxusní byznys letenky: Cancún z Mnichova za 36 990 Kč

Rozdíl mezi ekonomickou a byznys třídou je skutečně výrazný a platí to i v případě aerolinek TAP Air Portugal. Týká se nabízeného palubního servisu, multimediální zábavy, sedadel a komfortní předodletové lounge zóny. Letenku v byznys třídě si běžně nemůže dovolit každý, protože cena často startuje na skutečně vysokých sumách. I proto nás nesmírně potěšilo, že se nám podařilo vypelikánovat zpáteční letenky z Mnichova v byznys třídě už za 36 990 Kč.

Reklama

S kým a kdy poletím?

 • Cílová destinace: Cancún s přestupem v Lisabonu
 • Termíny: Leden – březen 2024
 • Letecká společnost: TAP Air Portugal
 • Běžná cena takových letenek je 57 600 – 83 600 Kč
 • Aktuální cena letenek přes Pelikána: za 36 990 Kč (doporučujeme objednat co nejrychleji, platí do vyprodání volných kapacit a posledně se nabídka vyprodala během pár dní)

Co všechno dostanu za 36 990 Kč?

 • Zpáteční letenka v byznys třídě TAP Air Portugal
 • Vstup do exkluzivních salonků na všech letištích v rámci letenky
 • 2 kusy podpalubních zavazadel s celkovou hmotností do 64 kg (v economy je standardně 23 kg)
 • Přednostní nástup do letadla přes speciální vchod
 • Sedadla, která se dají rozložit na postel
 • Autentická jídla od vybraných šéfkuchařů
 • Alko a nealko drinky + snacky během letu
 • Prémiový amenity kit – kosmetický balíček a ponožky TAP Air Portugal
 • Multimediální zábavní systém s velkým LCD displejem

Proč je byznys třída TAP Air Portugal super?

Jakmile přijdeš na své místo, zjistíš, že tě čeká velkolepý zážitek, a že do Ameriky přicestuješ odpočinutý a dobře naladěný.

Komfortní sedadla Recaro můžeš kdykoliv přeměnit na plnohodnotnou postel a samozřejmostí jsou i antialergenní polštáře. Všimneš si určitě i milé detaily jako například příjemné osvětlení, které podle jeho tvůrců působí relaxačně a šetří tvé oči, nebo opěrky hlavy, které díky novému designu nabízejí ještě větší pohodlí.

Komfortní balíček pro delší lety je v byznys třídě TAP Air Portugal samozřejmostí. Najdeš v něm vše, co můžeš na dlouhé trase při cestování letadlem potřebovat. Kosmetiku od slavného Institutu Karité v Paříži, zubní kartáček, balzám na rty, ponožky, špunty do uší, cool taštičku s logem TAP a průvodce Lisabonem. To jsou ty malé detaily, které dělají cestování v byznysce ještě o kousek skvělejší.

Pokud miluješ středomořskou kuchyni, v TAP Air Portugal si přijdeš na své. Kromě famózního jídla si pochutnáš i na kvalitním víně a nechybí tradiční portugalské výrobky a dezerty. Vše servírované v keramice a s klasickým příborem, žádné plasty.

Každý cestující v byznys třídě si kromě snacků v podobě sezónního ovoce a sýrových talířů pochutná na tříchodovém menu (v případě dlouhých letů dostaneš menu dvakrát, večeři i snídani, případně oběd a večeři). A navíc, menu si můžeš upravovat před cestou. Můžeš tak učinit pohodlně od 7 dní před odletem až do 24 hodin od data odletu.

Na palubě letadel A330 nabízí TAP Air Portugal v byznys třídě širokou škálu multimediální zábavy. Na kvalitním displeji před tebou najdeš více než 100 filmů, více než 50 hodin seriálů a dokumentárních filmů a denní zpravodajství v portugalštině, angličtině a francouzštině. Můžeš si dokonce zahrát některou ze 150 her se spolusedícím. Samozřejmostí je rovněž množství hudebních alb a 12 radiostanic.

Během letu můžeš využít své elektronické zařízení na práci nebo jim dopřeješ odpočinek a doplníš elektrickou energii pomocí klasické elektrické zásuvky. Potěší tě i velmi příjemné světlo na čtení či sluchátka, která kompletně izolují okolní zvuk. Oblíbené je rovněž sledování vzletu a přistání, které je cestujícím umožněno díky vnějším kamerám na letadlech TAP Air Portugal.

Luxusní byznys salónek v ceně

V případě byznys letenek s TAP Air Portugal máš k dispozici vstup do komfortních letištních salonků v Lisabonu a v podstatě i v dalších odletových letištích (Mnichov, Cancún – pokud jsou otevřeny). Každý cestující má v byznys salonku k dispozici neomezené množství nápojů, jídla, chillout zónu s Wi-Fi připojením (v Lisabonu jsou k dispozici rovněž počítače a tiskárny v případě, že si budeš potřebovat vytisknout jakékoliv potvrzení či letenku) a taktéž privátní sprchy a koupelny.

TAP Air Portugal

A teď už samotné letenky do Cancúnu:

Zdroj fotografií: Tapairportugal.com, Shutterstock

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru