Connect with us
TAP Air Portugal - byznys

Amerika

-50% SLEVA na luxusní byznys letenky: Cancún od 28 990 Kč

-50% SLEVA na luxusní byznys letenky: Cancún od 28 990 Kč

Rozdíl mezi ekonomickou a byznys třídou je skutečně výrazný a platí to i v případě aerolinek TAP Air Portugal. Týká se nabízeného palubního servisu, multimediální zábavy, sedadel a komfortní předodletové lounge zóny. Letenku v byznys třídě si běžně nemůže dovolit každý, protože cena startuje často na skutečně vysokých sumách. I proto nás nesmírně potěšilo, když se nám podařilo vypelikánovat zpáteční letenky v byznys třídě od částky 28 990 Kč.

Reklama

S kým a kdy poletím?

 • Cílová destinace: Cancún s přestupem v Lisabonu
 • Termíny: Duben – listopad 2021
 • Letecká společnost: TAP Air Portugal
 • Běžná cena takové letenky je 57 510 – 83 650 Kč
 • Aktuální cena letenek přes Pelikán: od 28 990 Kč (platí do 22. ledna 2021 nebo do vyprodání volných kapacit v letadle)

Itinerář cesty

 1. Praha/Vídeň – Lisabon v luxusní BYZNYS na palubě Airbusu A320
 2. Komfortní přestup v Lisabonu
 3. Lisabon – Cancún s TAP Air Portugal v luxusní BYZNYS TŘÍDĚ na palubě nového Airbusu A330neo
 4. Libovolný počet dní v Cancúnu
 5. Cancún – Lisabon s TAP Air Portugal v luxusní BYZNYS TŘÍDĚ na palubě nového Airbusu A330neo
 6. Lisabon – Praha/Vídeň v luxusní BYZNYS na palubě Airbusu A320

Co všechno dostanu za 28 990 Kč?

 • zpáteční letenka v byznys třídě TAP Air Portugal
 • vstup do exkluzivních salónků na všech letištích v rámci letenky
 • 2 kusy 32kg podpalubních zavazadel (v economy je standardně 23kg)
 • přednostní nástup do letadla přes speciální vchod
 • autentická jídla od vybraných šéfkuchařů
 • alko a nealko drinky + snacky během letu
 • amenity kit – kosmetický balíček a ponožky TAP Air Portugal
 • multimediální zábavní systém s velkým LCD displejem

Proč je byznys třída TAP Air Portugal super

Jakmile přijdeš na své místo, zjistíš, že tě čeká velkolepý zážitek, a že do Ameriky přicestuješ odpočinutý a dobře naladěný.

Komfortní sedadla Recaro můžeš kdykoliv přeměnit na plnohodnotnou postel a samozřejmostí jsou i antialergenní polštáře. Všimneš si určitě i milé detaily jako například příjemné osvětlení, které podle jeho tvůrců působí relaxačně a šetří tvé oči, nebo opěrky hlavy, které díky novému designu nabízejí ještě větší pohodlí.

Komfortní balíček pro delší lety je v byznys třídě TAP Air Portugal samozřejmostí. Najdeš v něm vše, co můžeš na dlouhé trase při cestování letadlem potřebovat. Kosmetiku od slavného Institutu Karité v Paříži, zubní kartáček, balzám na rty, ponožky, špunty do uší, cool taštičku s logem TAP a průvodce Lisabonem. To jsou ty malé detaily, které dělají cestování v byznysce ještě o kousek krásnější.

Pokud miluješ středomořskou kuchyni, v TAP Air Portugal si přijdeš na své. Kromě famózního jídla si pochutnáš i na kvalitním víně a nechybí tradiční portugalské výrobky a dezerty. Vše servírované v keramice a s klasickým příborem, žádné plasty.

Každý cestující v byznys třídě si kromě snacků v podobě sezónního ovoce a sýrových talířů pochutná na tříchodovém menu (v případě dlouhých letů dostaneš menu dvakrát, večeři i snídani, případně oběd a večeři). A navíc, menu si můžeš upravovat před cestou. Můžeš tak učinit pohodlně od 7 dní před odletem až do 24 hodin od data odletu.

Na palubě letadel A330 nabízí TAP Air Portugal v byznys třídě širokou škálu multimediální zábavy. Na kvalitním displeji před tebou najdeš více než 100 filmů, více než 50 hodin seriálů a dokumentárních filmů a denní zpravodajství v portugalštině, angličtině a francouzštině. Můžeš si dokonce zahrát některou ze 150 her se spolusedícím. Samozřejmostí je rovněž množství hudebních alb a 12 radiostanic.

Během letu můžeš využít své elektronické zařízení na práci nebo jim dopřeješ odpočinek a doplníš elektrickou energii pomocí klasické elektrické zásuvky. Potěší tě i velmi příjemné světlo na čtení či sluchátka, která kompletně izolují okolní zvuk. Oblíbené je rovněž sledování vzletu a přistání, které je cestujícím umožněno díky vnějším kamerám na letadlech TAP Air Portugal.

Luxusní byznys salónek v ceně

V případě byznys letenek s TAP Air Portugal máš k dispozici vstup do komfortních letištních salonků v Lisabonu a v podstatě i v dalších odletových letištích (Praha, Cancún – pokud jsou otevřeny). Každý cestující má v byznys salonku k dispozici neomezené množství nápojů, jídla, chillout zónu s Wi-Fi připojením (v Lisabonu jsou k dispozici rovněž počítače a tiskárny v případě, že si budeš potřebovat vytisknout jakékoliv potvrzení či letenku) a taktéž privátní sprchy a koupelny.

A teď už samotné letenky do Cancúnu:

V byznysce na Cancún za akční cenu:

Proč si vybrat Cancún?

Je to jedna z mála exotických destinací, která i letos zůstala pro Čechy dostupná BEZ NUTNÉ KARANTÉNY či TESTU při vstupu. Tento středoamerický ráj se postupně začal otevírat 8. června a nyní v zimě láká zahraniční návštěvníky na svá nejkrásnější letoviska, která jsou otevřena v plné kráse. Turisty v destinaci Cancún či Playa Del Carmen čeká velké množství resortů a hotelů, pláže jsou otevřeny bez omezení.

Mexiko od turistů po příchodu aktuálně nevyžaduje karanténu ani test na COVID-19.

Na základě zpětné vazby od našich cestovatelů a rovněž oficiálního stanoviska letiště Cancún víme, že pokud poletíte na Cancún a nebudete mít přestup v hlavním městě Mexico City, nebude vaše cesta podléhat případnému rozhovoru s imigračními pracovníky, kteří rozhodují o vstupu do země.

Světová rada pro cestovní ruch (WTTC) v květnu uvedla na trh vůbec první bezpečnostní a hygienické razítko na světě, které je zárukou dodržování vysokých bezpečnostních standardů v celé dovolenkové destinaci. Ze všech zemí světa byl právě mexický Cancún jednou z prvních destinací, která tyto standardy přijala a zmíněný certifikát získala.

Zdroj fotografií: Tapairportugal.com, Shutterstock

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru