Connect with us
Kalábrie

Evropa

Jaro v Itálii! Rezervuj akční letenky od skvělých 297 Kč

Jaro v Itálii! Rezervuj akční letenky od skvělých 297 Kč

Tak na tohle neexistuje jiná odpověď než letím! Akční letenky do Itálie teď totiž pořídíš v termínech na jaro už od fantastických 297 Kč. A aby toho nebylo málo, tak Itálie zřejmě již v květnu uvolní pravidla vstupu a od cestujících tak nebude vyžadovat očkování, test ani potvrzení o překonání nemoci.

Reklama
 • Odkud? Z Norimberku, Vídně nebo Prahy
 • S kým? Letecké společnosti Ryanair nebo Wizz Air
 • Kdy? Akční termíny od dubna do června
 • Příklad? Termín 10. – 21. květen 2022 (letenka z Norimberku do Kalábrie)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny letištní poplatky, příruční zavazadlo

TOP 10 akčních letenek do Itálie

Řím

Co vidět a zažít v Itálii?

Zbytečná otázka že? Vždyť Itálii chtěli vždy navštívit nejpřednější umělci, neboť je kolébkou takových směrů, jako je renesance. Čeká tě tu nejedno nádherné město, historické stavby, vynikající kuchyně a víno.

Pro pasivní fázi dovolené skvěle poslouží jejich kouzelné pláže. Sever Itálie oplývá dary přírody tak moc, že je tu hned několik dovolenkových destinací, které prosluly po celém světě. Ale ono stačí, když vyjmenujeme jen tato města: Řím, Milán, Boloňa, Florencie… Krásu tu člověk najde na každém kroku. U památek i třeba jen v městském parku.

Benátky

Podmínky vstupu do Itálie a návrat do Česka

Aktuálně Itálie od přijíždějících vyžaduje splnění dvou podmínek. První je vyplnění PLF formuláře a druhou předložení EU certifikátu dokládajícího ukončené očkování, překonání koronaviru nebo výsledek negativního PCR (72 hodin) nebo antigenního testu (48 hodin).

Při návratu z Itálie do ČR se na nás vztahují pravidla odpovídající příjezdu ze země EU, tedy bez omezení.

Itálie a cestovní doklady

Mimo výše uvedených dokumentů ti bohatě stačí občanka nebo cestovní pas.

Bari - Itálie

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru