Connect with us

Dovolené

2 v 1: Podzim v San Franciscu a na Havaji od 36 990 Kč

2 v 1: Podzim v San Franciscu a na Havaji od 36 990 Kč

Člověk se na dovolené na jednom místě může začít hodně rychle nudit. A od toho jsou tu naše dovolené 2 v 1! Za jednu cestu navštívíš dvě destinace, zařízeny máš letenky a ubytování. Letíš z Vídně do San Francisca, kde strávíš kratší pobyt v 3* historickém hotelu Abri Union Square, a odtud přímo do havajského Honolulu, kde na tebe čeká 3* hotel Vive Waikiki se snídaní. Věcí s sebou můžeš mít dost, protože v ceně letenek máš započítáno i 23kg odbavené zavazadlo!

Reklama
 • KDY? Září – listopad 2020
 • ODKUD? Vídeň
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně, 23kg odbavené zavazadlo, ubytování v 3* hotelích v San Franciscu a v Honolulu.

San Francisco

San Francisco, coby slavný symbol Kalifornie, jistě znáš minimálně kvůli jeho tramvajím, ale co hlavně – díky mostu Golden Gate, který už si zahrál v tolika filmech, pózoval na tolika pohlednicích a jistě i na mnoha a mnoha turistických fotografiích. Kromě počasí, které tě dokáže pravidelně překvapit podobně jako v Británii, se můžeš těšit především na bohatou kulturu, proslulé malé kavárničky a nespočet turistických atrakcí.

 • KAM? Abri Union Square***, San Francisco, USA
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Havaj

Havajské souostroví leží ve středu Pacifiku a je zhmotněním sousloví tropický ráj. Celoročně stabilní počasí, vlny vhodné na surfování, zároveň ale průzračná voda, příjemná ke koupání i na šnorchlování. Dále pak fantastické pláže, nádherné scenérie, aktivní sopky – no prostě výzva pro každého cestovatele, ať už patří mezi ty aktivní, nebo mezi pasivní dovolenkáře. S námi tě čeká ostrov Oahu. Přečti si například našeho průvodce po Havaji (část 1.část 2.), který tě jistě inspiruje.

 • KAM?  Vive Waikiki***, Honolulu, Havaj
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  3/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru