Connect with us

Amerika

WOW! Letenky na Havaj aktuálně od 15 990 Kč

WOW! Letenky na Havaj aktuálně od 15 990 Kč

Jedny z nejkrásnějších a nejizolovanějších ostrovů na světě jsou nyní dostupné s výbornými letenkami z Polska, Budapešti a Vídně už od 15 990 Kč! Takže pokud sníš o Havaji, neváhej dlouho a chytni si svoji letenku co nejdříve.

Reklama

Akční letenky na Havaj:

Akční letenky

Co vidět a zažít na Havaji?

Havaj je sen každého skutečného cestovatele. Vůbec není těžké pochopit, proč ji nazývají rájem. Stačí se podívat například na fotografie v článku. Sněhobílé pláže střídá dozelena zbarvená džungle, masivní hory a vrchol všeho tvoří sopky. Toto místo není jen přírodním rájem. Je rájem především pro ty, kteří rádi poznávají nové kultury. Potkáš tu Polynésany, Evropany, Američany či Asiaty. Zkrátka skoro všechny kultury světa. Prostě perfektní místo na život a skvělý tip na dovolenou!

Hlavní město Honolulu je známé zejména díky své pláži Waikiki. Podnebí ve městě je konzistentní téměř během celého roku. Průměrně se pohybuje kolem 28 – 30 stupňů Celsia. Voda v létě dosahuje průměrné teploty 27 stupňů Celsia a v zimě 25 stupňů Celsia.

Užitečné tipy k cestě na Havaj

Cestovní doklady na Havaj

Jelikož Havaj je státem USA, platí při vstupu do ní stejná pravidla. ESTA – Electronic System fot Travel Authorization je automatizovaný americký vládní systém, který umožňuje vycestovat do USA. Prostřednictvím ESTA můžeš požádat a následně získat povolení online. Je povinný od roku 2009 v rámci posílení bezpečnosti a cestující jsou povinni získat elektronické povolení před cestou do Spojených států. Zjisti, jak získat povolení ESTA na vstup do USA (postup krok po kroku).

Kdy se vydat na Havaj?

Kdykoliv. Počasí je skvělé stále. Spíše záleží na tvém rozpočtu. Červenec či srpen, Den díkůvzdání, Vánoce, Nový rok a Spring Breaks, tedy americké jarní prázdniny, tvůj rozpočet vyčerpají rychleji. Pocítíš to zejména na ceně letenek a ubytování. Obecně je nejlepším časem, kdy vyrazit na Havaj, období mezi koncem září až koncem listopadu a pak od března do konce května. Zima rovněž neznamená, že zde nebudeš sám, protože mnoho obyvatel kontinetální části USA přichází na Havaj za teplem.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    3/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru