Connect with us

Novinky

V roce 2022 otevřou kouzelnou výstavu Harryho Pottera. Cestovat bude po celém světě

V roce 2022 otevřou kouzelnou výstavu Harryho Pottera. Cestovat bude po celém světě

Do světa se chystá nová výstava pro fanoušky Harryho Pottera, kterou mají otevřít v roce 2022. Půjde o pohlcující svět čarodějů, který oslavuje ikonické momenty z filmů a příběhů mladého čaroděje.

Reklama

Velkolepá výstava vzniká ve spolupráci společností Imagine Exhibitions a Warner Bros. Má putovat po celém světě, včetně Severní Ameriky, Střední Ameriky, Asie, Evropy, Blízkého Východu a Afriky.

Návštěvníci se mohou těšit na speciálně vyrobené prvky, které mají vzdát úctu oblíbeným postavám, prostředí a kouzelným tvorům, které známe z filmů. Výstava Harry Potter: The Exhibition má rovněž přinést kouzlo filmařů, které je pomohlo oživit. Součástí budou i původní kostýmy z filmů Harry Potter a Fantastická zvířata a kde je najít

Cílem je propojit všechny aspekty kouzelnického světa. To znamená 7 knih, kterých se po celém světě prodalo více než 500 milionů kopií, 8 filmů, divadelní představení Harry Potter a prokleté dítě a 5 dílů Fantastických zvířat, z nichž zatím vyšly jen dva. První místo, na kterém výstavu otevřou, má být vyhlášeno v následujících měsících, píše Lonely Planet.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru