Connect with us
Fuerteventura

Evropa

Vyraz na Kanáry ještě letos! Slunná Fuerteventura z Vídně od 1 936 Kč

Vyraz na Kanáry ještě letos! Slunná Fuerteventura z Vídně od 1 936 Kč

Fuerteventura je skvělou destinací pro fanoušky potápění, a to díky štěrbinám, jeskyním, tunelům, převisům a skalním útvarům, které se nachází na dně oceánu. Díky vynikajícímu podnebí, píšečným plážím s dunami, ohromujícím přírodním krásám a moderní infrastruktuře je Fuerteventura ideální destinací pro turisty. Uteč tam ještě letos před Vánoci!

Reklama

Akční Fuerteventura z Vídně

  • Odkud? Přímý let z Vídně
  • S kým? Letecká společnost Ryanair
  • Kdy? Akční termíny na prosinec/leden
  • Příklad? Termín 6. – 13. prosinec 2022 (VYBRAT TERMÍN)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Co dělat, vidět a zažít na Fuerteventuře?

Fuerteventura je úžasná destinace pro milovníky windsurfingu a potápění. Na severu a jihu ostrova je více než 150 pláží, které se rozprostírají na 340 kilometrech pobřeží. Na východním pobřeží najdeš pohádkové útesy a malé skryté zátoky. Jejich mělké, křišťálově čisté vody jsou ideální pro vodní sporty – plachtění, vodní lyžování, surfování, rybolov… a především zmiňovaný windsurfing. Existuje dlouhý seznam pláží, kde si můžeš užít tento sport, například Corralejo, Cotillo, Jandía, Caleta de Fuste, Cofete.

Fuerteventura

Dobrým způsobem, jak poznat skrytá místa ostrova, je prozkoumat tratě a stezky, které tě zavedou do oblastí nedotčené přírody. Vyprav se na horu Tindaya nebo do přírodní rezervace Betancuria, největší chráněné oblasti ostrova.

Fuerteventura je sopečného původu a měří 110 km od severu na jih a 30 km napříč v nejširším bodě. Po tisíci letech eroze je ostrov plošší než jeho mladší sousedé. Nováčci mezi návštěvníky jsou často překvapeni obrovskou rozmanitostí scenérie od rozsáhlých plání po nízké hory, zvlněné písečné duny až po jedny z nejdelších a nejpísčitějších pláží na Kanárských ostrovech.

Fuerteventura

Cestovní doklady na Fuerteventuru

Na cestu potřebuješ občanský průkaz nebo cestovní pas.

Kdy cestovat na Fuerteventuru?

Každé roční období na Fuerteventuře nabízí unikátní atmosféru a podnebí je velmi příjemné po celý rok. Průměrné teploty se v zimě pohybují kolem 20 ºC a v létě kolem 30 ºC. V nejteplejších letních měsících přesáhnou hranici 30 ºC.

Fuerteventura

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

POBYT DNE: 4* pobyt v Římě včetně snídaní a letenek od 7 690 Kč https://t.co/kTY1QRxZE96 hodinami dozadu
Letěli jsme přímým letem EVA AIR z Vídně do Bangkoku. Tyto 3 věci nás ohromily (RECENZE) https://t.co/SCDUNcRSzU #letenky9 hodinami dozadu
Letěli jsme přímým letem EVA AIR z Vídně do Bangkoku. Tyto 3 věci nás ohromily (RECENZE) https://t.co/SCDUNcRSzU9 hodinami dozadu
Bali, Vietnam a další pecky s China Airlines od 17 990 Kč! TOP servis a zavazadlo v ceně https://t.co/nVIj9kNDlL11 hodinami dozadu
Vzhůru na Srí Lanku s letenkami z Vídně s Qatar Airways od 16 990 Kč https://t.co/ZfqdRdJ8lR12 hodinami dozadu
Přivítej jaro na Kypru. Letenky z Vídně máš nyní od 1 210 Kč https://t.co/0MGuziaTjx14 hodinami dozadu
Jak projet Island za 7 dní a nezruinovat svůj bankovní účet https://t.co/MEsML5v4Bf16 hodinami dozadu
Bangkok z Vídně od 15 990 Kč. Termíny na jaro a 46kg zavazadlo https://t.co/6PPTxBurLT1 dnem dozadu
Párty vs. zen, luxus vs. batůžky. Aneb hlavní turistické části Malty https://t.co/HjRJXOddqf1 dnem dozadu
Během zimy do Cancúnu? Leť z Prahy s Turkish Airlines za 16 790 Kč https://t.co/POlZqFexl42 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru