Connect with us
Fuerteventura

Evropa

Vyraz na Kanáry v dubnu! Slunná Fuerteventura z Vídně od 2 454 Kč

Vyraz na Kanáry v dubnu! Slunná Fuerteventura z Vídně od 2 454 Kč

Fuerteventura je skvělou destinací pro fanoušky potápění, a to díky štěrbinám, jeskyním, tunelům, převisům a skalním útvarům, které se nachází na dně oceánu. Díky vynikajícímu podnebí, píšečným plážím s dunami, ohromujícím přírodním krásám a moderní infrastruktuře je Fuerteventura ideální destinací pro turisty. Uteč na tento ostrov v dubnu a využij akční termín.

Reklama

Akční Fuerteventura z Vídně

 • Odkud? Přímý let z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Ryanair
 • Kdy? Poslední akční termín na duben
 • Příklad? Termín 19. – 26. dubna 2024 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Co dělat, vidět a zažít na Fuerteventuře?

Fuerteventura je úžasná destinace pro milovníky windsurfingu a potápění. Na severu a jihu ostrova je více než 150 pláží, které se rozprostírají na 340 kilometrech pobřeží. Na východním pobřeží najdeš pohádkové útesy a malé skryté zátoky. Jejich mělké, křišťálově čisté vody jsou ideální pro vodní sporty – plachtění, vodní lyžování, surfování, rybolov… a především zmiňovaný windsurfing. Existuje dlouhý seznam pláží, kde si můžeš užít tento sport, například Corralejo, Cotillo, Jandía, Caleta de Fuste, Cofete.

Fuerteventura

Dobrým způsobem, jak poznat skrytá místa ostrova, je prozkoumat tratě a stezky, které tě zavedou do oblastí nedotčené přírody. Vyprav se na horu Tindaya nebo do přírodní rezervace Betancuria, největší chráněné oblasti ostrova.

Fuerteventura je sopečného původu a měří 110 km od severu na jih a 30 km napříč v nejširším bodě. Po tisíci letech eroze je ostrov plošší než jeho mladší sousedé. Nováčci mezi návštěvníky jsou často překvapeni obrovskou rozmanitostí scenérie od rozsáhlých plání po nízké hory, zvlněné písečné duny až po jedny z nejdelších a nejpísčitějších pláží na Kanárských ostrovech.

Fuerteventura

Cestovní doklady na Fuerteventuru

Na cestu potřebuješ občanský průkaz nebo cestovní pas.

Kdy cestovat na Fuerteventuru?

Každé roční období na Fuerteventuře nabízí unikátní atmosféru a podnebí je velmi příjemné po celý rok. Průměrné teploty se v zimě pohybují kolem 20 ºC a v létě kolem 30 ºC. V nejteplejších letních měsících přesáhnou hranici 30 ºC.

Fuerteventura

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru