Connect with us
Filipíny

Asie

Poznej kouzlo Filipín! Letenky na Cebu s Turkish Airlines od 17 590 Kč

Poznej kouzlo Filipín! Letenky na Cebu s Turkish Airlines od 17 590 Kč

Filipíny jsou úchvatnou exotickou destinací, která je skutečně pestrým koktejlem všeho možného. Najdeš tady pláže jako z katalogu, laguny s azurovou vodou, krásné vodopády, zelené pralesy, sopky, ale i bohatý podmořský život, jemuž kralují místní korálové útesy. Milovníci plážového odpočinku tady snadno objeví své klidné místo na slunci, naopak na akčnější typy tady čekají aktivity jako canyoning nebo šnorchlování. Nezmeškej letenky za výhodné ceny, které pro tebe připravily aerolinky Turkish Airlines a Pelikan.cz. Letíš z Vídně nebo Prahy na Cebu od 17 590 Kč a v ceně máš velké zavazadlo do podpalubí a termíny i na hlavní sezónu.

Reklama

Akční letenky do Manily

V nabídce najdeš klasické zpáteční letenky, ale pro dobrodruhy přidáváme rovněž varianty s 2denní zastávkou v Istanbulu.

  • Odkud? Z Vídně nebo Prahy (přestup v Istanbulu)
  • S kým? Letecká společnost Turkish Airlines
  • Kdy? Říjen – květen 2024
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2 příruční zavazadla (8kg a 4kg), 30kg odbavené zavazadlo

Proč létat s Turkish Airlines?

Dopravce nabízí i v ekonomické třídě neobyčejný komfort a zajímavý servis. Sedadla cestujících figurují 6palcovým (15cm) sklonem, opěrkou hlavy a nohou, šířkou více než 19 palců a pevným 31cm (79cm) prostorem na nohy. Ten je doplněn 12palcovým multimediálním displejem nabitým hodinami filmů, hudby a TV a nabíjecím zařízením pro elektronická zařízení na každém sedadle.

Turkish Airlines jsou pro mnohé cestovatele nejlepšími aerolinkami na krátké i dlouhé vzdálenosti. Kvalitu jejich ekonomické třídy dokonce ocenili i v prestižní anketě World Travel AwardsTurecké aerolinie získaly prvenství v kategorii Nejlepší letecká společnost v Evropě za rok 2023, mimo to si odlesly další tři ceny.

Turkish Airlines - jídlo
Turkish Airlines

Turkish Airlines

Co zažít na Filipínách?

Filipíny

Kde se ubytovat na Filipínách?

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru