Connect with us
Eurowings

Evropa

Eurowings od podzimu nabídnou čtyři nové linky z Prahy

Eurowings od podzimu nabídnou čtyři nové linky z Prahy

Eurowings se v Praze, kde loni otevřely další ze svých základen, zabydlují a my jsme az to rádi. Dosud nabídly hned několik senzačních spojení a další sezónu rozhodně nehodlají usnout na vavřínech. Od podzimu začnou létat do čtyř nových destinací.

Reklama

Mezi novinkami je Egypt, Norsko a mezi Čechy čím dál oblíbenější portugalský ostrov Madeira. Letenky je možné rezervovat i přes Pelikána na termíny od konce října. Tedy od zahájení zimního letového řádu.

Zimní novinky v letovém řádu Eurowings

  • Egypt: Marsa Alam a Hurghada – z Prahy každou sobotu
  • Norsko: Oslo – z Prahy každé pondělí, středu, pátek a neděli
  • Portugalsko: Madeira – z Prahy každou středu a neděli

Německé aerolinky ovšem v nadcházející sezóně nebudou pouze přidávat lety. Bohužel se totiž musíme rozloučit se spojením na řecký Mykonos.

Eurowings

Aktuální letní nabídka od Eurowings

V současné chvíli společnost provozuje několik přímých linek z Prahy. Najdeš mezi nimi španělské poklady v zastoupení Barcelony, Málagy, Alicante a Mallorcy. Dále létají do Larnaky, Athén či Heraklionu, portugalského Fara, Stockholmu, Birminghamu, Kodaně a německých měst – Düsseldorfu, Hamburku a Kolína nad Rýnem.

Oblíbený je rovněž Řím. Tam jsme se ostatně sami vydali, abychom zjistili, jak to na přímých letech z Prahy s Eurowings vypadá.

Akční letenky s Eurowings

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru