Connect with us

Afrika

Seychely z Vídně s Etihad Airways za 18 490 Kč včetně 23kg zavazadla

Seychely z Vídně s Etihad Airways za 18 490 Kč včetně 23kg zavazadla

Pokukuješ po letenkách na Seychely? S luxusními aerolinkami Etihad Airways můžeš letět z Vídně za 18 490 Kč. Vybíráš z termínů od dubna až do června a v ceně máš zavazadlo do podpalubí, do kterého pohodlně sbalíš vše potřebné.

Reklama

Leť na Seychely s Etihad Airways

 • Odkud? Z Vídně s přestupem v Abú Dhabí
 • S kým? Letecká společnost Etihad Airways
 • Kdy? Duben až červen 2024
 • Příklad? Termín 8. – 16. května (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny letištní poplatky, 7kg příruční zavazadlo (50 x 40 x 25 cm) a 23kg odbavené zavazadlo

Přidáváme i další kalendáře s odletem z Vídně, můžeš letět buď s aerolinkou Ethiopian Air Lines nebo Emirates Airline. Nechybí ani letenky s odletem z Prahy na palubě Emirates Airline.

Seychely: Co uvidíš, zažiješ a na co se můžeš těšit?

Exotické souostroví Seychely zrušilo všechna vstupní opatření související s koronavirem již v prosinci 2022.

Seznamte se. Takto se létá s Etihad Airways

Etihad Airways jsou hlavním leteckým dopravcem emirátu Abú Dhabí. Společnost byla založena v roce 2003 a první let se konal v listopadu 2003. Etihad před koronakrizí operovala s více než 1000 lety každý týden do 70 destinací ve 46 státech světa. Hlavní základna aerolinek se nachází v Abu Dhabi International Airport.

Na lince z Vídně do Emirátů a nakonec i dále do exotiky využívá letecká společnost ekologičtější a modernější Boeing 787-9 Dreamliner s kapacitou téměř 300 míst.

Etihad Airways se každoročně umisťují v hodnoceních ekonomické či business třídy mezi světovou špičkou. Ekonomická třída letecké společnosti Etihad Airways nabízí vyšší standard, než na jaký jsme v Evropě zvyklí. Sedadla na dálkových letech jsou velmi široká, vybavena pohodlnými polštáři a mají například i komfortnější opěrky hlavy.

Na delších ekonomických letech společnosti Etihad Airways jsou cestujícím poskytovány fleecové přikrývky a rovněž si lze vyžádat speciální polštáře na krk – pro komfortnější odpočinek. Na delších letech dostaneš i dárek v podobě kosmetického balíčku obsahujícího pár ponožek, zubní kartáček, špunty do uší či masku na oči.

Cestujícím se na linkách Etihad Airways podává teplé jídlo dle vlastního výběru ze tří hlavních chodů. Palubní kavárna, která podává lehké občerstvení, kávu, čaj a horké čokolády jen příjemně doplňuje celý zážitek na palubě.

Ekonomická třída Etihad Airways nabízí multimediální zábavní systém sestávající ze 750 hodin obsahu. Sedadla Economy jsou vybavena 10,6palcovými monitory s dotykovou obrazovkou, které si cestující mohou přizpůsobit svým osobním potřebám. Na sedadlech Economy Smart jsou pak nainstalovány ještě o kousek lepší – 11palcové monitory s dotykovou obrazovkou. Letové zábavní programy Etihad zahrnují více než 100 filmů, 300 populárních televizních programů a 60 interaktivních her.

Etihad Airways myslí na dlouhých letech i na děti. Flying Nanny je jednou z nejlepších leteckých služeb, s níž v zásadě ještě žádná jiná letecká společnost nepřišla. Pomáhá cestujícím s dětmi na dálkových letech.

Zdroj fotografií a informací: Etihad Airways

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru