Connect with us
Srí Lanka

Letenky

Dubaj a Srí Lanka jednou cestou. Leť s Emirates od 19 990 Kč

Dubaj a Srí Lanka jednou cestou. Leť s Emirates od 19 990 Kč

Luxus a dechberoucí architektura Dubaje nebo rozmanitá příroda Srí Lanky? Díky multicity letenkám od Emirates se nemusíš rozhodovat a jednoduše navštívíš obě tyto pecky během jedné dovolené. Máme pro tebe dva speciální kalendáře s odletem z Vídně nebo Prahy. V nich si vybereš celkové rozmezí cesty, v rámci kterého ti automaticky nastavíme 3denní zastávku v Dubaji. Zbývající počet dní strávíš na Srí Lance. Aby toho nebylo málo, součástí je špičkový servis aerolinek Emirates, zavazadlo do podpalubí a široká nabídka termínů.

Reklama

Multicity letenky s Emirates

  • Odkud? Z Vídně nebo Prahy
  • S kým? Letecká společnost Emirates
  • Kdy? Listopad – červenec 2024
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 7kg příruční zavazadlo (55 x 38 x 20 cm) a 25g odbavené zavazadlo

Emirates

Emirates
Emirates

Na co se můžeš těšit?

3 dny v Dubaji

Luxusní obchody, velkolepé mrakodrapy, přepychové hotely a tropické teploty. V Dubaji budeš mít stále co dělat. Odpočiň si na místních plážích, zalyžuj si na zasněženém svahu v obchodním centru, pokračuj na místní trhy se zlatem či kořením nebo se vydej na nákupy do nákupního centra Dubai Mall. Nevynechej ani nejvyšší mrakodrap na světě Burj Khalifa nebo plavbu lodí v zátoce Dubai Creek.

žena v Dubaji

Libovolný počet dní na Srí Lance

Srí Lanka je exotickou destinací s úchvatnou krajinou plnou rozmanitosti. V jeden moment tě přechází zrak z čajových plantáží, pak zase z národního parku. Než tyto dojmy stihneš vstřebat, procházíš se po krásné písčité pláži a vychutnáváš si zdejší harmonickou atmosféru, kterou doplňují usměvaví a pohostinní místní obyvatelé.

Srí Lanka

Podmínky vstupu do jednotlivých zemí

Dubaj, tedy Spojené arabské emiráty, a Srí Lanka již zrušily všechna vstupní omezení související s covid-19. Více o podmínkách vstupu se dočteš v rozcestníku na stránce mzv.cz.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru