Connect with us
USA chicago cestopis

Dovolené

POBYT DNE: Chicago z Prahy se 4* ubytováním a snídaní od 17 490 Kč

POBYT DNE: Chicago z Prahy se 4* ubytováním a snídaní od 17 490 Kč

Chicago je druhé největší a třetí nejlidnatější město Spojených států. Je to americké město se vším všudy. Při procházce ulicemi se nad tebou tyčí vysoké mrakodrapy, ulicemi proudí davy lidí, na silnicích se tvoří zácpy a na každém rohu si můžeš dát fast food. Zároveň t najdeš i klidnější místa, parky a atmosféru Ameriky počátku 20. století. V Chicagu zažiješ pravou městskou turistiku v americkém stylu a procházky podél Michiganského jezera připomínají courání se po promenádě u moře.

Reklama

Hotel se nachází v blízkosti centra a poblíž stanice metra. Každé ráno se můžeš během pobitu těšit na vydatné snídaně. Nejlépe hosté hodnotí zejména polohu hotelu, který leží v dosahu většiny turistických cílů.

 • KAM? Hyatt Place Chicago Medical/University District****, Chicago, USA
 • KDY? Leden – duben 2024
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování ve 4* hotelu, snídaně, 1 kus příručního zavazadla do 8 kg
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,2 z 10 (booking)

Hyatt Place Chicago pokoj

Hyatt Place Chicago lobby

Cloud Gate v Chicagu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru