Connect with us

Citybreaky

Vánoční Bratislava se snídaní a vstupem do wellness od 1 690 Kč

Vánoční Bratislava se snídaní a vstupem do wellness od 1 690 Kč

Bratislava není daleko, domluvíš se na každém kroku i bez znalosti cizího jazyka a nasaješ vánoční atmosféru sousedů, bratrů a sester. Hlavní náměstí a Hviezdoslavovo náměstí se každoročně mění v pohádkové místo, kde si dáš punč, okoštuješ halušky a zatančíš na koledy. Udělej si výlet těsně před štědrovečerní večeří nebo ke konci roku.

Reklama

Hotel se nachází přímo v centru města, nabízí moderní vybavené pokoje, výborné snídaně formou bufetu a hosté mohou zdarma využívat wellness se saunou, hammamem a fitness centrem.

  • KAM? Falkensteiner Hotel Bratislava****, Bratislava, Slovensko
  • KDY? Prosinec 2023
  • CO JE V CENĚ? Ubytování ve 4* hotelu, Snídaně formou bufetu, vstup do wellness se saunou
  • HODNOCENÍ HOTELU: 8,5 z 10 (booking)

Falkensteiner Hotel pokoj Bratislava

Bratislava Falkensteiner Hotel snídaně

Bratislava Falkensteiner Hotel lobby

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru