Connect with us
Letadlo v Emirates v oblacích

Koronavirus

Emirates dočasně stopnou většinu letů

Emirates dočasně stopnou většinu letů

Dubajské aerolinie Emirates v neděli 22. oznámily, že od středy (25. března) zastaví téměř všechny lety v oblasti osobní dopravy. Důvodem je pandemie nového koronaviru COVID-19. Informují o tom na své oficiální stránce.

Reklama

„Dnes jsme se rozhodly zrušit všechny lety v oblasti osobní dopravy od 25. března,“ uvedly aerolinie na Twitteru. Emirates budou nadále provozovat nákladní přepravu.

Které linky budou dál fungovat?

Emirates uvádějí, že zejména ty, o které projeví zákazníci zájem. Společnost ale zmiňuje konkrétní destinace: Velká Británie, Švýcarsko, Hong Kong, Thajsko, Malajsie, Filipíny, Japonsko, Singapur, Jižní Korea, Austrálie, Jihoafrická republika, USA a Kanada.

Nebudou rušit pracovní místa

Emirates Group ve svém zveřejněném vyhlášení uvedly, že nebudou rušit pracovní místa, ale na tři měsíce sníží základní plat pro většinu zaměstnanců o 25 – 50 %.

Spojené arabské emiráty (SEA) v pátek (20.3.) informovaly o prvních dvou obětech onemocnění COVID-19 v zemi.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru