Connect with us

Letenky

Do Dubaje ve vší parádě. S Emirates z Vídně za 10 490 Kč

Do Dubaje ve vší parádě. S Emirates z Vídně za 10 490 Kč

Namiř si to do Dubaje ve vší parádě. Díky akčnímu tarifu letecké společnosti Emirates pořídíš letenku z Vídně za 10 490 Kč. Rezervovat přitom můžeš termíny v hlavní sezóně a cena zahrnuje i velké 25kg zavazadlo.

Reklama

Dubaj za 10 490 Kč

✈ odlet z Vídně ???? 25kg ???? říj – čvn

Vídeň Přímý let Dubaj Přímý let Praha
05h 30m 06h 00m
10490

Emirates patří k tomu nejlepšímu, co můžeš ve světě letecké dopravy zažít. Z Vídně poletíš se špičkovým servisem v Airbusu A380, který je aktuálně největším letadlem, se kterým můžeš na dovolenou letět. Během přímého letu si vychutnáš vynikající jídlo, alkoholické i nealkoholické nápoje máš zdarma a bez omezení a celou cestu ti zpříjemní zábavní systém na velkém multimediálním monitoru před tebou. Na palubě ti bude k dispozici dokonce i Wi-Fi zdarma.

Ekonomická třída Emirates v Airbusu A380
Ohromný Airbus A380 má hned dvě podlaží

Průvodce Dubají

Pokud by se jednalo o tvoji první návštěvu Dubaje něco bychom pro tebe měli. Přečti si průvodce Dubají a žádná z hlavní atrakcí této metropole ti neujde.

Vyzkoušej kartu Revolut

Znáš platební službu Revolut? S touto nejrychleji rostoucí finanční technologií v Evropě si snadno místo fyzické návštěvy banky doma otevřeš aplikaci ve svém chytrém telefonu a jsi jako v bance. Je jako stvořená pro cestovatele, kteří si často rozměňují finanční obnosy do jiných měn a ne vždy mají štěstí na dobrý kurz. Navíc, výběr ze všech bankomatů na světě je zdarma až do výšky 200EUR měsíčně. Je to snadné. Stáhneš si aplikaci, zaregistruješ se a k dispozici dostaneš 29 světových měn a středové kurzy na převody. Z Revolutu můžeš posílat a přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Revolut je revoluční nová služba. Vyzkoušej ji nyní s Pelikánem.

ZALOŽIT REVOLUT + PLATEBNÍ KARTA ZDARMA

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru