Connect with us

Asie

Neklep kosu! Filipíny v top sezóně z Vídně za 10 990 Kč

Neklep kosu! Filipíny v top sezóně z Vídně za 10 990 Kč

Tuto zimu ti nízké teploty vrásky na čele dělat nemusí. Díky parádní ceně letenky na Filipíny totiž můžeš před mrazy utéct na exotické pláže. British Airways ve spolupráci s Philippine Airlines vypustili do světa letenky z Vídně za 10 990 Kč. Běžně tyto letenky přitom pořídíš od 13 000 Kč.

V kalendáři níže najdeš termíny od listopadu do května, tedy i na hlavní sezónu a cena letenky zahrnuje i 23kg odbavené zavazadlo. Po cestě tě čekají dva přestupy, konkrétně jeden v Londýně, ten druhý v Hongkongu.

Reklama

Manila za 10 990 Kč

✈ odlet z Vídně ???? 23kg ???? lis – kvě

Vídeň2 přestupyKuala Lumpur2 přestupyVídeň
Londýn, HongkongHongkong, Londýn
10990

Vyzkoušej kartu Revolut

Znáš platební službu Revolut? S touto nejrychleji rostoucí finanční technologií v Evropě si snadno místo fyzické návštěvy banky doma otevřeš aplikaci ve svém chytrém telefonu a jsi jako v bance. Je jako stvořená pro cestovatele, kteří si často rozměňují finanční obnosy do jiných měn a ne vždy mají štěstí na dobrý kurz. Navíc, výběr ze všech bankomatů na světě je zdarma až do výšky 200EUR měsíčně. Je to snadné. Stáhneš si aplikaci, zaregistruješ se a k dispozici dostaneš 29 světových měn a středové kurzy na převody. Z Revolutu můžeš posílat a přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Revolut je revoluční nová služba. Vyzkoušej ji nyní s Pelikánem.

ZALOŽIT REVOLUT + PLATEBNÍ KARTA ZDARMA

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru