Connect with us
Emirates, Dubaj La Perle

Asie

Leť do Dubaje s Emirates a získej vstup na akrobatické představení La Perle zdarma

Leť do Dubaje s Emirates a získej vstup na akrobatické představení La Perle zdarma

Zažijte La Perle, dubajskou show číslo jedna! Neobyčejné vodní divadelní představení, jehož aktéři vzdorují gravitaci, mohlo vzniknout jen v jedinečných kulisách s high-tech vybavením a špičkovou automatickou inscenací – tedy v Dubaji. Běžně je o lístky na Le Perle nouze – kdo dřív přijde, ten dřív mele. Vy však nemusíte řešit nic, protože letecká společnost Emirates přinesla speciální akci, v níž dostanete k zakoupené letence i vstupenku na zmíněnou show. Stačí si letenku do Dubaje zakoupit do 8. září. Návrat do Česka z Dubaje musí proběhnout do 30. září.

Reklama

La Perle je umělecká a akrobatická laboratoř budoucnosti

Představení La Perle vytváří jedinečný zážitek pro každého diváka. Kulisu totiž může najednou sledovat 1300 lidí, ovšem v hledišti je jen 14 řad a je obklopeno bazénem v úhlu 270 stupňů, což nabízí zaručeně dobrý výhled na to nejdůležitější všem zúčastněným. Kulisy divadla nacházejícího se v Al Habtoor City jsou postavené kolem velkého bazénu, který nabízí několik dynamických vodních prvků. Část bazénu je také pokryta speciální podlahou, která umožňuje ho okamžitě naplnit nebo vypustit.

Emirates, Dubaj La Perle

Vidět světové akrobaty potápějící se z výšky 25 m a „létající“ kolem hlediště na vysoce výkonných navijácích rychlostí až 15 km/h – to je prý pohled, který si budete dlouho pamatovat.

Emirates, Dubaj La Perle

Během show hraje hlavní roli voda, tedy všech 2,7 milionu litrů. Vy jako divák s údivem sledujete, jak se pódium během několika sekund mění z mokrého na suché. Je to vizuální a emocionální zážitek, který podle slov zakladatele show „zapálí srdce a duši každého z publika a přiměje lidi sedět na okraji svých židlí“.

Emirates, Dubaj La Perle

Velkolepá produkce je nazývána také „uměleckou a akrobatickou laboratoř budoucnosti“, spojuje to nejlepší z uměleckého výkonu, kreativních snímků a brilantní technologie.

Emirates, Dubaj La Perle

Jaké jsou podmínky získání vstupenky?

 • Zakoupení letenky v ekonomické třídě v hodnotě od 479 € (cca 12 215 Kč)
 • Zakoupení letenky v business třídě v hodnotě od 2 199 € (cca 56 075 Kč)
 • Speciální nabídka platí pro všechny třídy při zpátečních letech do Dubaje s Emirates, nevztahuje se jednosměrné letenky a ani na stopover v Dubaji
 • Vstupenku získáš automaticky při zakoupení letenky
 • Vstupenka je dostupná u letů do 30. září, letenku ovšem třeba stihnout zakoupit do 8. září 2021
 • Odlet zpět do České republiky musí proběhnout do 30. září 2021

Kdy probíhá představení La Perle?

La Perle se koná dvakrát za noc, pět dní v týdnu. Představení probíhají od úterý do pátku v čase o 19:00 a 21:30 a v sobotu v 16:00 a 19:00. Pro podrobnější informace se podívejte SOUČASNÝ KALENDÁŘ AKCÍ.

Akční letenky do Dubaje s Emirates

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru