Connect with us

Amerika

Tohle je pravá Amerika! Chicago z Berlína za 8 999 Kč

Tohle je pravá Amerika! Chicago z Berlína za 8 999 Kč

Vítej při rychlokurzu cestovatelského vaření s Pelipeckami. Nebudeme ztrácet čas a půjdeme rovnou k věci. Seber pořádný kus ikonické americké architektury, špetku jazzu, přimíchej ty nejlepší hotdogy a legendární pizzu a navrch přidej ten nejlepší basketball, baseball i lední hokej. Přesně tak, dneska jsme pro tebe uvařili super letenku do Chicaga! Aby toho nebylo málo podáváme s letními termíny a to všechno za super cenu 8 999 Kč! Pokud snad nemáš úplně přehled o tom, čím je toto město tak ikonické, pamět ti osvěží náš road-tripový článek o Chicagu.

Reklama

Lety provozuje letecká společnost TAP Portugal:

Chicago za 8 999 Kč

✈ z Berlína ???? příruční zavazadlo ???? červen – říjen 2019

CHCI REZERVOVAT LETENKU

Víza do USA

Při cestě do USA víza nepotřebuješ. Vystačíš si s elektronickou registrací ESTA. Vyjde tě zhruba na 14 dolarů, potvrdí ti ji už do několika hodin nejpozději dní a platit ti bude po celé dva roky.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru