Connect with us
Dubaj - Burj Khalifa

Novinky

Dubajský mrakodrap Burj Khalifa včera svítil v československých barvách

Dubajský mrakodrap Burj Khalifa včera svítil v československých barvách

Mrakodrap Burj Khalifa (Burdž Chalífa) v Dubaji včera večer svítil v barvách trikolory u příležitosti 102. výročí vzniku samostatného československého státu.

Reklama

Informovala o tom oficiální stránka nejvyššího mrakodrapu světa. Na památku státního svátku České republiky se v jejich vlajce rozsvítí #BurjKhalifa a přeje jim prosperitu.“

Pro Česko je 28. říjen státním svátkem, pro Slovensko památným dnem. Takto před 102 lety vzniklo samostatné Československo.

Tipy na cestování do Dubaje

Akční letenky do Dubaje

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru