Obsah článku
Mrakodrap Burj Khalifa (Burdž Chalífa) v Dubaji včera večer svítil v barvách trikolory u příležitosti 102. výročí vzniku samostatného československého státu.
Informovala o tom oficiální stránka nejvyššího mrakodrapu světa. „Na památku státního svátku České republiky se v jejich vlajce rozsvítí #BurjKhalifa a přeje jim prosperitu.“
Pro Česko je 28. říjen státním svátkem, pro Slovensko památným dnem. Takto před 102 lety vzniklo samostatné Československo.
Tipy na cestování do Dubaje
- Co všechno stihnout v Dubaji za den nebo dva
- Nejlepší výlety v okolí Dubaje
- Dubaj levně! Jak ušetřit a co dělat úplně zadarmo?
Akční letenky do Dubaje
Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).
Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected]. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected]. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.

Máte k článku připomínku nebo názor? Napište ho do komentářů