Connect with us
Broadway

Novinky

Broadway v New Yorku je zpět! U vstupu vyžadují důkaz o očkování

Broadway v New Yorku je zpět! U vstupu vyžadují důkaz o očkování

Broadway umožní vstup na své show pouze očkovaným. Očkování vyžadují od dětí ve věku 5 let a více. Nová pravidla zavádí od 29. ledna 2022.

Reklama

Za plně očkované považují ty, kteří dostali kompletní dávku vakcíny a od poslední dávky uběhly minimálně dva týdny. Návštěvníci, kterým ještě neuplynuly dva týdny od poslední dávky (kromě boosterů), se musí prokázat negativním PCR testem, ne starším 72 hodin, nebo antigenním testem, ne starším 6 hodin. Důkaz o vakcíně akceptují v digitální i papírové podobě, píše Lonely Planet.

Děti mladší 5 let musí být doprovázeny plně očkovaným dospělým. Rovněž potřebují negativní test. Doposud potřebovaly důkaz o očkování jen děti starší 11 let. Nové nařízení bude zatím platit do dubna 2022, poté jej znovu přehodnotí.

Po přestávce, kterou si v prosinci vynutila mutace koronaviru omikron, se na Broadway vrátila oblíbená představení jako Hamilton, Aladdin, Tina-The Tina Turner Musical, Moulin Rouge či The Lion King.

Akční letenky do New Yorku

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru